Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl
Niezależny serwis pożyczkowy

Zaplo w sobote

#1 @anonim Witam czy można otrzymać pożyczkę na konto w firmie zaplo w sobotę lub niedziele, czy ta firma wykonuje przelewy w weekend? Jakie są szanse na otrzymanie pożyczki dla nowego klienta 4000 zł ze spłatą w 12 ratach miesięcznych?
odpowiedz
#2 @anonim
Witaj w zaplo można otrzymać na start pożyczkę maksymalna czyli 4000 zł jeśli posiadasz zdolność kredytową oraz będziesz sprawdzany w bazach BIK, BIG. Decyzje o przyznaniu podejmuje pracownik firmy Zaplo. Odnośnie pracy firmy w weekend to pracują przez 7 siedem dni w tygodniu w godzinach od 6 do 23. Odnośnie przelewów to posiadają rachunki w bankach: Alior, Getin, ING, Mbank, Millenium, Pekao, PKO. Jeżeli posiadasz konto w jednym z tych banków to pożyczkę załatwisz w weekend jeśli to zgodnie z sesjami międzybankowymi, a więc w poniedziałek.
odpowiedz
#3 @anonim
Nie jest tak różowo jakby mogło się wydawać, ponieważ wnioskowałem o pożyczkę w Zaplo i dostałem odmowę mimo, że pracuję na umowę o pracę. Co ciekawe nigdy nie miałem żadnego kredytu, więc BIK czysty, a w KRD wpisano mnie za zadłużenie w bibliotece kilkanaście złotych. Zarobki 1500 zł miesięcznie na rękę, a w Zaplo chciałem pożyczkę 3000 zł na 12 miesięcy.
odpowiedz
Dodaj post w tym wątku.
Napisz post:
E-mail:
Na adres email otrzymasz powiadomienia o nowych postach w tym wątku.
Imię:
Polityka prywatności Regulamin Kontakt