Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl
Niezależny serwis pożyczkowy

Zaimo pozyczka 15000 zl

#1 @anonim Witam chciałbym wziąć pożyczkę w ZAIMO pozabankowo 15000 zł na okres 36 miesięcy. Jakie wymagania muszą zostać spełnione, abym otrzymał te pieniądze i jak szybko idzie przelew na moje konto w ING?

odpowiedz
#2 @anonim
Pamiętaj, żeby podać koszty pożyczki na forum, ponieważ ZAIMO nie podaje ich publicznie, a przydadzą się do robienia rankingów pożyczek. Wymaganie to oczywiście odpowiednia historia w BIK od jakiej ilości punktów w bazie udzielają pożyczek? Takiej informacji nie znajdziesz nigdzie, na pewno sprawdzają inne rejestry dłużników czy nie masz innych pożyczek np. niespłaconych to również automatycznie przekreśla Twoje szanse na otrzymanie pożyczki w Zaimo. W tej firmie jest wszystko zautomatyzowane i decyzję o przyznaniu lub odmowie pożyczki podejmuje skrypt, więc nikt na to wpływu nie ma. Dochody podajesz na oświadczenie. Jeśli będzie zgoda to przelew otrzymasz w kilkanaście minut bez znaczenia na bank, bo Zaimo współpracuje z systemem szybkich przelewów bluecash.
odpowiedz
#3 @anonim
Witam mam pytanie odnośnie pożyczki 15000 zł w firmie Zaimo. Czy będzie wymagane dodatkowe zabezpieczenie lub żyranci?
odpowiedz
#4 @anonim
Zaimo nie wymaga żadnych zabezpieczeń czy żyrantów podajesz dane we wniosku online i czekasz na decyzję.
odpowiedz
#5 @anonim
a jeśli pracuje na umowę zlecenie w tygodniu i umowę o dzieło w weekend to jak wpisać te wszystkie dochody?
odpowiedz
#6 @anonim
Podaje łączny dochód w polu zarobki nettu we wniosku o pożyczkę w firmie Zaimo.
odpowiedz
#7 @anonim
A ta kwota 15000 zł to nie jest przypadkiem kwota dla stałych klientów jak w innych firmach pożyczkowych? Szczerze wątpię w udzielenie 15000 zł nowemu klientowi, Zaimo byłoby tak chojne?
odpowiedz
#8 @anonim
Zaimo nie jest chojne, ponieważ nie udzielają tak łatwo pożyczek, trzeba mieć dobre bazy i dochody to po pierwsze. Po drugie zarabiają ogromną kasę na tych pożyczkach, po trzecie udzielają 15000 zł nowym klientom.
odpowiedz
#9 @anonim
Czyli ta firma Zaimo nie działa zasadzie, że jest decyzja wstępna i jeśli dostałem informację o przyznaniu pożyczki to będę musiał dosłać zaświadczenia o dochodach?
odpowiedz
#10 @anonim
Jak otrzymasz wiadomość, że przyznano Tobie pożyczkę to po kilku minutach będziesz mieć kasę na koncie.
odpowiedz
Dodaj post w tym wątku.
Napisz post:
E-mail:
Na adres email otrzymasz powiadomienia o nowych postach w tym wątku.
Imię:
Popularne tematy
Polityka prywatności Regulamin Kontakt