Pożyczka bez zaświadczeń menu

1. 18.7.2015, 12:17:21 Anonim Witam jestem zainteresowany ofertą firmy Zaimo czyli pożyczką pozabankową na kwotę 10000 zł czy mam szansę na taką pożyczkę jeśli nigdy nie korzystałem z usług firm pozabankowych. Kolejną przeszkodą jak się domyślam jest moja praca na umowę zlecenie oraz umowę o dzieło, ponieważ pracuje w dwóch różnych miejscach. Czy można jakoś skontaktować się z pracownikiem, który będzie rozpatrywał podanie o pożyczkę w firmie Zaimo?

2. 18.7.2015, 12:23:33 Anonim W Zaimo nie kontaktujesz się z żądną osobą po prostu wypełniasz wniosek o pożyczkę, dochody bez znaczenia z jakiego tytułu podajesz łącznie w polu dochód netto. Jesteś również automatycznie sprawdzany w bazach, min. bankowej BIK oraz rejestrach dłużników: BIG. Kwota nie ma znaczenia, ponieważ o przyznaniu decyduje Twoja historia kredytowa, brak negatywnych wpisów w bazie typu KRD oraz oczywiście dochód czyli zdolność kredytowa, dlatego możesz nawet otrzymać maksymalna kwotę w firmie Zaimo pożyczki 15000 zł, ponieważ nie stosują progów pożyczkowych. Jedynym sposobem na sprawdzenie czy otrzymasz pożyczkę jest wypełnienie wniosku. Proces udzielania pożyczki jest zautomatyzowany do tego stopnia, że nawet pieniądze wysyłane są przez bluecash czyli otrzymujesz przelew na konto w ciągu 15 minut ( nie wiem tylko jak jest z rachunkami w SKOK ).

3. 18.7.2015, 12:33:24 Anonim Mam pytanie, dlaczego firma Zaimo nie podaje kosztów pożyczek na swojej stronie jak to robią inne firmy?

4. 18.7.2015, 12:35:12 Anonim W Zaimo koszty pożyczki zależą od zdolności oraz historii kredytowej klienta. Są indywidualnej dla każdego klienta.

5. 18.7.2015, 18:59:45 Anonim Widnieje w krd i jeżeli bedą mnie chcieli sprawdzić to na pewno bedzie automatycznie odrzucony wniosek. W bankach 1 etap przechodzil bez problemu dopiero gdy wysylala Pani w banku formularz z prosba o uzyskanie kredytu na wczesniej uzgodnionych warunkach to niestety po weryfikacji juz nie bylo mowy o dalszej rozmowie. Podobno w zaimo mozna uzyskac i to bez bik i krd, potrzebuje 10000 tys zlotych musze dokonczyc spraw zwiazanych z mieszkaniem. MIanowicie chodzi o wymiane instalacji elekrtrycznej i odswiezenie kuchni, jest najbardziej zaniedbana.

akceptuję regulamin.