Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl Serwis pożyczkowy 2018

1. 19.4.2013, 16:52:32 Anonim Poszukuje pozyczki poza bankowej w wysokosicido3000na2lata pracuje umowa na stale

2. 30.10.2017, 09:50:28 Mirosława Poszukuję kredyt do80000nie mam zdolności a chciałabym zrobić konsolidacje mam własne mieszkanie i samochód może być nawet pod zastaw.

2.1. 30.10.2017, 23:21:41 Mateusz Witaj
Niestety żaden bank nie może zrobić konsolidacji jeżeli nie ma zdolności kredytowej. Niezależnie czy masz zabezpieczenie czy też nie. Wymagania te reguluje prawo bankowe i tutaj się nic nie zrobi.

Jednocześnie przestrzegam przed pożyczkami od prywatnych osób czy też firm pod zastaw nieruchomości, bo to źle się kończy. Więcej na ten temat w tym wątku: pozyczki-prywatne-pod-zastaw-nieruchomosci

Jesteś w takiej samej sytuacji jak zapewne setki tysięcy polaków. Napiszę tobie jak wygląda cała procedura, bo to Ciebie nie ominie i zamiast szukać pomocy, której i tak nigdzie nie znajdziesz trzeba po prostu zacząć działać.

1. Chcesz zrobić konsolidację, bo zapewne masz za wysokie raty - skąd ja to znam..
2. Nie spłacasz rat, bo nie masz z czego.
3. Bank wysyła upomnienia i wpisuje Ciebie do BIK co skutecznie zablokuje możliwość otrzymania kredytu w innym banku.
4. Jak się wystraszysz pismami z banku ponaglającymi spłatę czy wypowiedzeniem kredytu i weźmiesz jakąś pożyczkę na spłatę rat pozabankowo to już po Tobie.. Wpadasz w taką pętle kredytową, że za rok będziesz pisać na forach itp z prośbą o pomoc - NIKT NIE POMOŻE - GWARANTUJE.
5. Bank wypowie umowę i będzie próbować ściągnąć pieniądze. Jeżeli Twoje kredyty są bez zabezpieczenia to masz szczęście. Skończy się jedynie na próbie wyegzekwowania pożyczonych pieniędzy. Pozostaje jeszcze kwestia ubezpieczenia, ale to długi temat. Ogólnie bank przekaże Twój dług firmie windykacyjnej, która tak naprawdę może jedynie próbować robić to samo co bank. Odnośnie firm windykacyjnych - zalecana jest ostrożność i nabranie pewności siebie, bowiem nie mają żadnych praw w egzekwowaniu pieniędzy łącznie z windykatorem, który jak zapuka głośniej lub będzie kilka razy dzwonił to zgłosisz go do prokuratory i problem załatwiony.
6. Jeżeli dług się nie przedawni to firma windykacyjna, która pewnie kupi dług za 10% jego wartości wystąpi o nakaz zapłaty do sądu - JEDYNY ORGAN, KTÓRY W PL MOŻE COŚ TOBIE NAKAZAĆ, następnie komornik zrobi Tobie potrącenie z pensji do najniższej krajowej - JEDYNA OSOBA, KTÓRA MOŻE ZABRAĆ TOBIE PIENIĄDZE. Może również zająć ruchomości, nieruchomości jeżeli jesteś ich właścicielem.

Ps. sorki, że tak ogólnikowo, ale tak wygląda cały przebieg, po prostu koszty życia rosną, a raty nie maleją - życie..
Długi trzeba spłacać, a jak nie spłacasz to masz najniższą krajową przez 5 lat z możliwością przedłużenia o kolejne 5.

Warto sprawdzić ofertę pośrednika, która ma na pewno większe doświadczenie od Ciebie w kredytach typu expander czy open finance - trzeba zacząć działać, bo inaczej będzie jak napisałem wyżej.

akceptuję regulamin.