Pożyczka bez zaświadczeń menu

1. 20.4.2015, 14:26:57 Anonim Witam Moja sytuacja wygląda następująco. Miałem dwa kredyty w WBK pierwszy gotówkowy 30,000 zł drugi limit na rachunku 20,000 zł. Oba nie zostały spłacone, z tym że pierwszy prawie udało mi się spłacić zabrakło 5 tyś zł a drugi debet w ogóle i obecnie zabierane jest mi na spłatę kredytów z pensji co jest bardzo uciążliwie i chciałbym się pozbyć tego brzemienia. Najchętniej zrobiłbym konsolidację tylko czy są jakieś na to szanse przy zajęciu komorniczym na pensji czy gdybym załatwił np. zabezpieczenie w postaci nieruchomości to zwiększyłoby to moją szansę na otrzymanie kredytu? Nie chcę nic z tego kredytu do ręki wystarczy mi jedynie pozbycie się komornika z pensji. A może ktoś znalazł jakiś sposób i może chętnie podzieliłby się nim ze mną?

2. 20.4.2015, 14:32:35 Anonim W Skoku można wszystko załatwić nawet jak masz komornika ale nie pod weksel bądźmy poważni, pod weksel to możesz dostać chwilówkę 1000 zł wybacz grubiaństwo i arogancje ale wałkowanie tych samych tematów i pożyczanie pieniędzy osobom, które już raz pieniędzy pożyczonych nie oddały, które chcą znowu pożyczać i nie oddawać to już ciężko nazwać..

3. 20.4.2015, 14:37:02 Anonim W Skoku dostaniesz do 60% wartości zabezpieczenia czyli nieruchomości. Pożyczka udzielana z wysoką prowizją nawet na 30 lat bo co jakiś czas jest po prostu przedłużana ogólnie wybrałbym komornika i spłacał ile się da i czekał na umorzenie. Trudno masz teraz gorszy okres w życiu i musisz to przetrzymać jak każdy, a ładowanie się w kolejne kredyty to nie jest żadne rozwiązanie bo w rzeczywistości coraz bardziej się zadłużasz. Skok weźmie taką prowizję za udzielenie kredytu na spłatę komornika, że z butów wyskoczysz ale możliwość jest. Kredyt oddłużeniowy w banku na spłatę komornika pod zastaw hipoteki. Ogólnie nie ma szans, ale na forach można spotkać wpisy pracowników banków, którzy twardo twierdzą że taki kredyt da się zrobić do wartości 50% nieruchomości. Ogólnie ludzie policzcie sobie sami, komornik będzie wam ściągał część wypłaty. Pomnóżcie to x 60 miesięcy i porównajcie z kosztami kredytu kolejnego na spłatę komornika pod zastaw hipoteki, a tutaj żartów nie ma bo jak nie spłacisz to nie skończy się tylko na zajęciu na pensji, a UTRACIE DOMU. Policzcie i pomyślcie..

4. 20.4.2015, 14:38:55 Anonim Skok udziela kredytów na spłatę zobowiązań w tym komornika pod zastaw nieruchomości ale to nie jest tania pożyczka..

akceptuję regulamin.