Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Szybka pozyczka na splate komornika

19.4.2015 Witam serdecznie! Czy jest jakieś rozwiązanie dla osób z zajęciem komorniczym, wiem po przeczytanych postach że kredyt bankowy odpada więc co. Jak mam spłacić komornika? Przez 5 lat będzie zabierał mi część pensji zostawiając najniższą krajową jak z tego wyjść potrzebuje nie mało bo 50,000 zł.

google twitter facebook

Odpowiedz

Podobne tematyszybkie pozyczki na weksel i umowe cywilno prawnaszybka pozyczka wroclawszybkie pozyczki z komornikiem bytomszybka pozyczka bez dochodow szczecinszybkie pozyczki w irlandiiszybka pozyczka bez bikudziele™ pozyczki prywatnej szybko i bez sprawdzaniaszybka pozyczka prywatna na umowe cywilno prawna warszawawww szybkie pozyczki

19.4.2015 Nie masz żadnego ruchu i nic nie zrobisz w kwestii pożyczek na spłatę komornika, bo takie po prostu nie istnieją. Mało tego, komornik może wszcząć egzekucję o kolejne 5 lat jeśli uzna, że działanie to zapewni dalszy zwrot pieniędzy wierzycielowi. Przykro mi, ale takie są realia.

19.4.2015 Nie zakładając nowego tematu czy jest szansa na mniejszą pożyczkę?

19.4.2015 z tego co się orientuje to jedynie pomarańcza pożyczki udziela oficjalnie pożyczek osobom z z zajęciami komorniczymi do 1000 zł.

19.4.2015 niekoniecznie ja mam zajęcie i dostałem chwilówkę w VIVUS bez żadnego problemu 1000 zł.