Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Spis przedstawicieli provident gorzow

13.4.2015 Mam nadzieje, że nikt się obrazi na mnie za pisanie w kilku tematach jednocześnie ale zależy mi na pożyczce z provident ale bez wizyty w domu w tym celu chciałbym się skontaktować z pracownikiem firmy provident. Praca na budowie na umowę zlecenie. Oczywiście jestem w BIG. Potrzebuje błyskawicznej pożyczki 1000 zł do 1 roku. Możliwe że spłacę wcześniej jednak to jest dla mnie najdłuższy termin gwarantujący bezproblemową spłatę pożyczki.

google twitter facebook

Odpowiedz

Najnowsze tematykarta platnicza jestem w bikczy karta sparkasse to karta debetowanumer rachunku do providentaprovident jakie dokumentydebet w banku pocztowymudziele pozyczki prywatnej szybko i bez sprawdzaniaw jakim banku kredyt na rente socjalnapomoge finansowo zadluzonej rodziniepomoge finansowo rodzinie

13.4.2015 nie musisz pisać bo jeśli ktoś wpisze provident przedstawiciel gorzów to znajdzie Twój post i odpowie, a ty otrzymasz powiadomienie. Najlepiej jakby ktoś z klientów wrzucił numery telefonów ale w tym wątku już wcześniej rozpoczętym: http://pozyczka-bez-zaswiadczen.pl/post/provident_przedstawiciel_Gorzow_Wlkp.

13.4.2015 oni są rozdzielani przez centralę, dlatego nie mogą ogłaszać się osobiście. Nie widziałem aby na ulotkach był numer bezpośredni do przedstawiciela providenta działającego w danym rejonie czyli nie mogą tak się reklamować.

13.4.2015 a czy dla mnie jest jakiś ratunek finansowy? Niestety jestem w bazach. Pracuje na umowę o dzieło. Poszukuje większej pożyczki 10000 zł na okres 18 miesięcy. Nic nie mogę znaleźć w internecie, a o firmach działających lokalnie kompletnie nie ma żadnych informacji wszędzie tylko chwilówki i jakieś mniejsze kwoty.

13.4.2015 mało kto ma taki kapitał, żeby prywatnie udzielać jako firma pożyczek 10,000 zł w tydzień czasu nazbierałby lekko klientów na milion zł bo 100 chętnych to chwila moment i to w samym Gorzowie. Kłopotem jest zwrot tych pieniędzy, a na zabezpieczenie nikt nie pójdzie. Jedyne rozwiązanie to bank przy takich kwotach. Ewentualnie auto zaplo pod zastaw auta.

13.4.2015 Widziałeś gdzieś ogłoszenie przedstawiciela, bo ja nie. Wszędzie na reklamach przyklejonych do drzwi czy lamp jest numer infolinii. Praca przedstawiciela to ciężki chleb, nawet bardzo ciężki bo musi użerać się z ludźmi. Z ciekawostek 6 przedstawicielek Providenta zostało zamordowanych! Mord na tle rabunkowym. ( źródło: wikipedia ). Klienta dostają odgórnie, każdy przedstawiciel obsługuje dany region wyznaczany przez kierownika oddziału, który w Gorzowie akurat mieści się Askanie.