Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Rekomendacje kredytowe 2015

8.2.2015 Witam czy poza zwiększonym wkładem własnym przy kredytach hipotecznych co się zmieniło? KNF wprowadził jakieś nowe rekomendacje utrudniające życie normalnym ludziom?

google twitter facebook

Odpowiedz

Najnowsze tematykarta platnicza jestem w bikczy karta sparkasse to karta debetowanumer rachunku do providentaprovident jakie dokumentydebet w banku pocztowymudziele pozyczki prywatnej szybko i bez sprawdzaniaw jakim banku kredyt na rente socjalnapomoge finansowo zadluzonej rodziniepomoge finansowo rodzinie

8.2.2015 Czy utrudnia to kwestia sporna, w mojej ocenie dobrze robią szkoda tylko, że tak późno, a wymagany zgodnie z nową rekomendacją S na rok 2015 minimalny wkład własny 10% dla kredytów hipotecznych uważam stanowczo za mały. Przynajmniej 30% wtedy jest szansa, że taki kredyt spłaci większość. Rekomendacja U dotyczy zmian w ubezpieczeniach przy kredytach np. polisę na życie. Klient sam będzie decydował jakiego ubezpieczyciela wybierze. ( od marca ).

8.2.2015 Śmieszą mnie te rekomendacje KNF. Banki i tak stosują sztuczki żeby je ominąć. Starałem się o kredyt hipoteczny w PKO ale nie miałem na wkład własny, bank sam zaproponował abym wziął 5000 zł dodatkowego kredytu na wkład własny jako kredyt remontowy co uczyniłem. Kredyt na spłaciłem w rok ( spłacałem na równi z hipotecznym ) i teraz płacę tylko hipoteczny.