Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl Serwis pożyczkowy 2018

1. 19.10.2016, 12:58:49 Anonim Witam jest coraz więcej osób poszkodowanych w związku z licznymi wyłudzeniami.

1. Proszę pamiętać, aby nigdy nie wpłacać żadnych prowizji, opłat czy z innych wymyślonych tytułów gwarantujących otrzymanie pożyczki czy kredytu.

2. Umowa notarialna może zostać sporządzona przez notariusza na korzyść pożyczkodawcy, a nie Twoją np. w celu odebrania zabezpieczenia.

3. Załatwię Tobie pożyczkę prywatną w zamian za prowizję. OK, ale prowizja powinna być wliczona w ratę pożyczki, wysokość rocznego oprocentowania nie może przekraczać 10% w skali roku. Wysokość prowizji powinna być ustalona rozsądnie i być jednorazowa np. 10% pożyczanej kwoty - wliczona w ratę.

ŻADNYCH WPŁAT, ŻADNYCH PRZELEWÓW, ZERO GOTÓWKI za załatwienie kredytu, pożyczki itp. bez znaczenia czy w obecności jest notariusz, adwokat.

Partnerzy firm pożyczkowych lub banków otrzymują prowizję za sprzedaż produktu. Nie pobierają żadnych opłat za udzielenie czy tzw. załatwienie pożyczki lub kredytu.

Proszę podawać w tym wątku próby wyłudzenia, oszustwa.

2. 19.10.2016, 13:14:32 Anonim Pożyczka prywatna pod zastaw nieruchomości.

Kolejny znane oszustwo w świetle prawa to przejęcie zabezpieczenia czyli nieruchomości.

1. Oferta pożyczek prywatnych pod zastaw nieruchomości.
To oczywiste, że osoba udzielająca pożyczki chce mieć zabezpieczenie, że otrzyma zwrot pożyczonych pieniędzy niestety w tej branży działają oszuści, którzy oferują pożyczki prywatne z zabezpieczeniem na nieruchomości średnio do 50% wartości zabezpieczenia.

Umowa pożyczki prywatnej nie może być zawiła. Jasno określone zasady jak kwota, oprocentowanie, prowizja, okres, wysokość rat. Liczby piszemy również słownie! Warunki zerwania umowy, po ilu nie spłaconych ratach. Naliczane odsetki ustawowe. Wszystko odnośnie zabezpieczenia - wartość itd.

Jak to działa?
Udzielana jest pożyczka w wysokości np. 50,000 zł pod zastaw mieszkania o wartości 100,000 zł ceny rynkowej. Pożyczka z wysoką prowizją szybko staje się do spłacenia, rośnie dług generujący horrendalne odsetki. Brak spłaty pożyczki prowadzi do przejęcia zabezpieczenia. Pamiętaj. Wysokość pożyczki powinna wynosić minimum 70% wartości zabezpieczenia czyli w tym przypadku minimum 70,000 zł.

Opłaty, oprocentowanie roczne nie może przekroczyć 10%, prowizja jednorazowa powinna wynieść niewiele więcej - wliczona w raty Żadnych opłat z góry. Bardzo ważna kwestia na jaki okres, rata powinna być zgodna z dochodami i wydatkami czyli zdolnością kredytową klienta inaczej stracisz zabezpieczenie.

Proszę pamiętać, że w przypadku pożyczek prywatnych umowy są pisane przez notariusza zazwyczaj na korzyść pożyczkodawcy, większość z tych osób po prostu poluje na zabezpieczenia. Jeżeli nie spłacisz takiej pożyczki co w większości przypadków jest bardzo prawdopodobne i Twoim zabezpieczeniem było mieszkanie to bez znaczenia czy masz dzieci to mieszkanie zostanie Tobie zabrane!

"Jakoś to będzie.." tutaj nie znajdzie zastosowania!

12
akceptuję regulamin.