Pożyczka bez zaświadczeń

1. 30.5.2015, 18:15:22 Anonim Witam wypełniłem wniosek przed chwilą, czy w sobotę zadzwoni ktoś do mnie z providenta? Pytanie numer 2 czy oni gdzieś dodają tak jak banki, że wypełniłem wniosek i np. jeśli teraz starałbym się pożyczkę w Bocianie to widzieliby że wnioskuje również w providencie?

2. 30.5.2015, 18:19:21 Anonim Jeśli wypełniłeś wniosek to poczekaj zazwyczaj w ciągu godziny oddzwaniają, ale są też odstępstwa od tej reguły, ponieważ w podobnym pytaniu ostatnio jakiś użytkownik żalił się, że czeka już cały dzień roboczy i żadnego kontaktu, a numer podał prawidłowy w providencie. Czy bocian będzie widział Twój wniosek? Nie, nie będzie nie dodają tego do BIK, a baz jakiś wspólnych, w których to odnotowują też raczej nie ma, przynajmniej oficjalnie.

3. 30.5.2015, 18:21:29 Anonim Nie oddzwaniają szybko, bo provident ma straszny kocioł spowodowany promocją pożyczek, że jak oddasz po miesiącu to nie płacisz odsetek i ludzie to wykorzystują jako darmową chwilówkę często większą niż np. vivus dla nowych klientów. Na innym forum czytałem, że nowy klient dostał 2500 zł na 3 mc, a w żadnej chwilówce tyle nie dostaniesz jako nowy klient to raz, a dwa okres komunijny.

akceptuję regulamin.