Forum

Provident Gorzów Askana

6. 14.7.2014, 03:15:08 Anonim to nie przedstawiciele, a pracownicy punktów w askanie :) Nie wiem czy tam jest jeszcze provident nie widziałem żadnej informacji.

7. 17.9.2014, 16:18:57 Anonim Witam czy mogę dostać w providencie pożyczkę jak dostaje wypłatę na czarno?

7.1. 30.4.2016, 04:18:48 Anonim Nie możesz, wszędzie wymagany jest już stały udokumentowany dochód.

8. 17.9.2014, 16:19:58 Anonim Do 2000 zł na oświadczenie, powyżej tej kwoty będziesz musiał mieć umowę.

9. 17.4.2015, 14:19:00 Anonim Pożyczka do domu Provident Użytkownicy piszą, że punkt firmy Provident przynajmniej w Gorzowie Wlkp jest wyłącznie dla pracowników, a nie dla klientów. Nie rozumiem kompletnie polityki Providenta, przecież jest mnóstwo osób, które potrzebują pożyczki ale z przyczyn prywatnych nie życzą sobie wizyt obcego człowieka czyt. przedstawiciela Provident w domu, ale z pożyczki w punkcie provident chętnie by skorzystały to samo dotyczy rat jaki problem przynieść do biura providenta pieniądze? Dla mnie żaden. Na siłę wciskają ludziom pożyczki z przedstawicielem, które nie dość że są droższe bo przedstawiciel musi zarobić to jeszcze mało komfortowe. Pożyczka na konto Provident Jestem ciekaw ile naprawdę osób otrzymało pożyczkę na konto jako nowy klient czyli pierwszą pożyczkę. Provident uruchomił kolejne pożyczki ( hapi pożyczki ) i tam kieruje klientów, którzy chcą korzystać z pożyczek online, a jak wiadomo pożyczka na konto provident jest dużo tańsza od hapi. Później się dziwią, że ludzie nie płacą rat jak sami chcą wycisnąć z klienta ile się da co potwierdzają liczne kary nałożone i to wielomilionowe. Kończąc czy można znaleźć w Gorzowie pożyczkę pozabankową w biurze bez przedstawiciela nawet nie dużą kwotę typu 1000 zł ale do ręki bez zaświadczeń o dochodach? Bo może te wszystkie reklamy na przystankach o pozyczkach bez zaświadczeń i BIK to żart?

10. 17.4.2015, 14:22:10 Anonim Pożyczka Hapi, a pożyczka na konto Provident to całkowicie dwie różne oferty. Różnica polega na procedurze przyznania, a to przeklada się na szybkość otrzymania pieniędzy na korzyść hapi pożyczki. Pożyczka provident na konto jest jedną z najtańszych pożyczek na rynku produktów pozabankowych i provident to wykorzystuje czy słusznie czy nie, ma do tego prawo. Lepsze oferty dotyczy również bankowości są zawsze zarezerwowane dla stałych klientów, dlatego też w providencie stały klient może korzystać z najtańszych rozwiązań. Z tym dawaniem zarabiać przedstawicielowi provident.. To też bym nie krzyczał, a przeczytał posty o pracy w providencie, a zmienisz zdanie!

10.1. 24.4.2016, 02:25:39 Anonim możesz wypowiedzieć się na temat pożyczki samoobsługowej provident? To jest pożyczka pozabankowa udzielana całkowicie online na konto?

10.2. 30.4.2016, 04:24:00 Anonim a co chcesz wiedzieć na temat tej pożyczki? Przede wszystkim jest to pożyczka udzielana przez internet całkowicie online. Nie można jej otrzymać od przedstawiciela w domu czy w biurze firmy Provident. Od 1500 zł do 7500 zł ze spłatą w ratach miesięcznych do 24 miesięcy maksymalnie z możliwością zawieszenia spłaty do 6 rat dla pożyczek na okres 2 letni, krótszy okres pożyczki mniej rat do zamrożenia. Ogólnie szybka decyzja o przyznaniu i niestety równie szybka o odmowie, bo wymagania nie są takie jak 5 lat wstecz, że praktycznie każdy dostawał w providencie. Wymagany stały dochód musi być udokumentowany, akceptują emeryturę oraz działalność gospodarczą. Czy sprawdzają BIK oficjalnie tego nie podają jednak dla pożyczki typu 5000 zł na pewno. BIG naturalnie jest sprawdzany, maksymalna kwota pierwszej pożyczki nie określona, bo zależy od zdolności kredytowej klienta. Kontakt bardzo dobry z firmą, ale tylko online lub telefonicznie.

123..5
akceptuję regulamin.