Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Provident askana gorzow wielkopolski

12.4.2015 Witam poszukuje adresu do biura Provident w Gorzowie Wlkp. Chciałbym wziąć pożyczkę pytanie czy jest taka możliwość aby dostał pieniądze w biurze?

google twitter facebook

Odpowiedz

Podobne tematyprovident gorzow askanagorzow wielkopolski provident galeria askanaprovident gorzow askana kontaktprovident gorzow wlkp askanaaskana provident gorzowaskana gorzow wlkp.provident

12.4.2015 Provident oferuje dwa typy pożyczek: 1. Z przedstawicielem czyli pożyczka dostarczana do domu, w którym również odbierane są raty. 2. Pożyczka na konto tzw. pakiet przelew. Nie bardzo rozumiem do czego potrzebny Tobie adresu biura, to jest punkt dla pracowników, a nie klientów. Więcej informacji znajdziesz w poście dotyczącym Providenta w Gorzowie: http://pozyczka-bez-zaswiadczen.pl/post/provident_gorzow_askana

12.4.2015 Dokładnie! Provident nie udziela pożyczek w siedzibie swojej firmy. To jest siedziba pracowników. Swoją drogą takich firm praktycznie już nie ma.

12.4.2015 a kredyty chwilówki? Oni udzielają pożyczek przecież w siedzibie firmy i mają oddział w Gorzowie Wlkp. Mowa o tej firmie co maluchami jeżdżą.