Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Pozyczki prywatne pod zastaw nieruchomosci

18.2.2015 Witam znalazłem ciekawą ofertę pożyczek pozabankowych udzielanych przez prywatnych inwestorów, może przedstawię ofertę bo jestem zainteresowany a chciałbym poznać też opinie bardziej doświadczonych osób z branży. Pożyczki udzielane są na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia. Kontaktowałem się z tą firmą i twierdzą, że mogę tak przedłużać w nieskończoność pod warunkiem, że będę płacić odsetki w umowie. Co o tym sądzicie?

google twitter facebook

Odpowiedz

Podobne tematyudziele pozyczki krotkotermonowej prywatnie na umowe cpdam prywatna pozyczke pod wekseldam pozyczki od osoby prywatnej pod weksel lub umowe katowiceprywatny inwestor udzieli prywatnej pozyczki pod wekselwww prywatnepozyczki com plpozyczki prywatne pilapozyczki prywatne sremkolobrzeg pozyczka prywatnapozyczki prywatne na weksel w kujawsko pomorskim

18.2.2015 Przecież to są pożyczki nie do spłacania kilku cwaniaczków z jakimś adwokacinom wpadło na pomysł jak skarbiec itp żeby wykręcać ludzi na nieruchomości. Pożyczki udzielane pod zastaw nieruchomości, której wartości musi wynosić zapewne minimum 200% pożyczonej kwoty, a w rzeczywistości 300%. Tej pożyczki nie spłacisz już ci dzisiaj to piszę, a nieruchomość stracisz. Pożyczki bezpieczne to udzielane na okres NORMALNY i realny do spłaty czyli kilka lat na oprocentowanie maksymalnie 25,30% rocznie przy mniejszych kwotach, przy większych typu 50,000 zł na 5 lat oprocentowanie nie może przekroczyć 20% - inaczej tego nie spłacisz, a pożyczyć 50,000 zł zapewne do oddania 60,000 po 6 mc. Jak nie masz teraz to skąd będziesz miał za pół roku i to o 10,000 zł więcej? Na tym żeruje taki element. Ludzie pożyczają na pewny biznes, który okazuje się pomyłką i tracą wszystko.

14.4.2015 Jeśli ktoś natknął się na taką firmę to proszę ostrzec innych użytkowników forum dodając wpis w tym temacie: http://pozyczka-bez-zaswiadczen.pl/post/oszustwa_kredytowe

14.4.2015 Uwaga na te firmy, w 2015 pojawiają się jak grzyby po deszczu, ponieważ żerują na niewiedzy i kiepskiej sytuacji finansowej osób. Można się naprawdę nieźle przejechać. Pożyczą 20,000 zł a przecież nie oddasz po 6 mc 40,000 zł bo z czego i stracisz mieszkanie. Tutaj nie ma żartów i nikt nie pomorze. NIE KORZYSTAĆ.

14.4.2015 Pamiętam w TV reportaż o kobiecie na emeryturze, która wzięła 10,000 zł i nie była w stanie spłacić. Kobieta wyszła do sklepu, wróciła już były zamki w drzwiach wymienione. Tak wyglądają pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości. Ps. Mieszkania nie odzyskała.

14.4.2015 Co najlepsze już się tak wycwanili, że pożyczają już od 7000 zł nawet nie chcę wiedzieć ile jest do oddania. Odsetki karne są tak astronomiczne, że jest to pożyczka nie do spłacenia.