Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Pozyczki na dowod w banku

3.2.2015 Witam czy istnieją pożyczki bankowe bez zaświadczeń na sam dowód?

google twitter facebook

Odpowiedz

Podobne tematyGorzow Wielkopolski pozyczki w Providencie na dowodpozyczka bez zaswiadczen o zatrudnieniu i na dowodpozyczki bocian na dowod w nowej solipozyczka 500zl na dowod dla bezrobotnychUdziele pozyczki pozabankowe na dowod i alimentywww lukasgotowka pl pozyczka na dowodpozyczka dla zadluzonych rolnikow pod zastaw ziemi dzialdowopozyczki na dowod dla zadluzonych grajewo woj podlaskiepozyczka na dowod w londynie

3.2.2015 Temat wałkowany wielokrotnie na forum. Oczywiście jest możliwe otrzymanie kredytów czy karty kredytowej w banku bez zaświadczenia o dochodach jeśli jesteś stałym klientem w banku i wynagrodzenie otrzymujesz na konto. W takim przypadku możesz dostać do niewielkiej kwoty stosownie do obrotu na koncie. Jeśli nie pracujesz, nie prowadzisz DG nie masz po prostu żadnego źródła dochodu lub masz takie, które przez bank nie jest akceptowane np. alimenty, zasiłki rodzinne itp to szanse na otrzymanie kredytu wynoszą ZERO. Dzisiaj nawet mp3 na raty ciężko dostać..

3.2.2015 Każdy oddział ma możliwość sprzedaży produktów finansowych wg. własnych wewnętrznych zasad. To, że w jednym banku odmówiono kredytu nie oznacza, że w tym samym ale innym oddziale nie dostaniesz. Obecnie w 2015 to wszystko jest kwestią zabezpieczenia jak i żyrantów, naturalnie zarobki trzeba wykazać bo czasy szału kredytowego minęły już dawno, a banki zarabiać muszą.