Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl Serwis pożyczkowy 2018

1. 18.3.2013, 19:29:10 Anonim Witam. Bardzo proszę o kontakt osobę bądź firmę, która jest w stanie pożyczyć mi 30 000 zł na skonsolidowanie swoich zadłużeń. Mam stały dochód miesięczny 2200 zł netto, którego nie potrafię udokumentować, ponieważ pracuję na czarno. Firmy bądź osoby prywante bardzo proszę o kontakt e-mailowy Adrian_2619@wp.pl

2. 14.12.2015, 22:08:37 Anonim Witam jestem zainteresowany tą firmą ultimo czy działa na terenie całego kraju czy lokalnie. Proszę o jakieś szczegóły nic konkretnego nie można znaleźć.

2.1. 27.10.2017, 20:11:34 Mateusz ultimo to firma windykacyjna. Przed skorzystaniem z oferty firm windykacyjnych koniecznie sprawdź opinie, o czytaniu umowy nawet nie wspominam.

Windykacja w Polsce żeruje na nieświadomości ludzi. Firma windykacyjna nic nie może zrobić, a straszenie jakimiś windykatorami należy błyskawicznie zgłaszać do prokuratury.

Firma windykacja kupuje Twój dług, który nota bene już mógł ulec przedawnieniu za niewielki procent np. za 1000 zł odkupują od banku dług 10,000 zł.

Teraz najlepsze, rozkładają sobie te 10,000 czy inną kwotę wziętą z nieba na raty klientowi, który myśli, że musi to spłacać. ODPOWIEDŹ NIC NIE MUSI.

W Polsce nakaz zapłaty wydaje SĄD następnie ten nakaz egzekwowany jest przez komornika, a nie przez jakąś firmę czy windykatora, bo FIRMA TO NIE SĄD, A WINDYKATOR TO NIE KOMORNIK. Inaczej pisząc, mogę przyjść do Ciebie i powiedzieć, że masz mi oddać milion złotych, bo tak. I jak nie masz to rozłożę Tobie ten dług na raty.. TO jest identyczna sytuacja. Po prostu te tzw. firmy działają na niewiedzy i bezsilności społeczeństwa. Zastanawia mnie tylko stanowisko rządu, brak napiętnowania, brak jakiś kampanii informacyjnych. Przecież to jest nabijanie ludzi w butelkę.

Jak podpiszę umowę z firmą windykacyjną to od razu uznajesz ten dług. Często zamiast 10,000 zł jest do spłaty 30,000 zł bo rozkładają dług na raty z maksymalnymi odsetkami. Następnie mogą zrobić co chcą, występują o nakaz zapłaty jak nie dotrzymasz warunków umowy, a pewnie nie, bo nawet 1 dzień spóźnienia może być przyczyną wypowiedzenia umowy i już po Tobie.. Ściągają Tobie z pensji, emerytury czy renty non stop, aż ściągną wszystko w tym przypadku 30,000 zł + odsetki komornicze itd.

akceptuję regulamin.