Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Pozyczka pocztowa

19.4.2015 Witam czy na poczcie można otrzymać pożyczkę gotówkową?

google twitter facebook

Odpowiedz

Podobne tematyoferty banku pocztowego bydgoszcz pozyczka zadluzonym w bikpozyczka bank pocztowy

19.4.2015 W banku pocztowym, który udziela pożyczek na takich samych zasadach jak każdy inny bank można otrzymać pożyczkę, na poczcie nie. Na poczcie reklamują jedynie oferty banku ale często jest punkt obsługi klienta banku pocztowego.

19.4.2015 Jedyne o czym warto wspomnieć pisząc na temat banku pocztowego jest konto, z którego pieniądze może nam przynieść listonosz razem z listem:) Niewątpliwie jest to świetne rozwiązanie dla starszych osób.

19.4.2015 Właśnie troszkę poczytałem o planach banku pocztowego i w tym roku udostępnią klientom bankowość mobilną, co więcej bank zmienia strategię, stawia na dwa produkty: - konto bez opłat - prostu kredyt gotówkowy Zobaczymy, może zrobi ukłon w stronę klientów z nienajlepszą historią kredytową.

19.4.2015 Będę mniej restrykcyjne warunki udzielania kredytów, bo bank pocztowy chce nałapać do 2018 roku 300 tyś klientów kredytu gotówkowego, a bez elastycznej polityki wobec BIK w dzisiejszych czasach nie ma na to szans.

20.4.2017 Do 3500 zł można otrzymać pożyczkę na poczcie na oświadczenie o dochodach. https://www.pocztowy.pl/indywidualni/pozyczka-na-poczcie/