Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl
Niezależny serwis pożyczkowy

Pozyczka online 10000 zl

#1 @anonim Witam czy jest możliwość otrzymania pożyczki 10000 zł całkowicie Online bez wychodzenia z domu na raty miesięczne. Oczywiście bez zabezpieczeń.

odpowiedz
#2 @anonim
Pożyczka TakToFinanseFirma udziela pożyczki w wysokości 10000 zł na okres od 3 do 36 miesięcy. Sprawdza klientów w bazach BIK oraz BIG jednak decyzja o przyznaniu lub odmowie pożyczki jest podejmowana indywidualnie dla każdego klienta. TakToFinanse udziela pożyczek na dochody uzyskiwane min. z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie oraz umowy o dzieło. Dla firmy ważne są stałe dochody umożliwiające płacenie raty. Umowa z klientem nawiązywana jest drogą elektroniczną lub podpisywana w obecności kuriera w domu klienta. Klient otrzyma decyzję kredytową w ciągu 1 godziny. TakToFinanse pracują od poniedziałku do piątku 8 - 21.
odpowiedz
#3 @anonim
Pożyczka Eurocent Polska firma z Polskim kapitałem oferująca pożyczki online do 10000 zł na okres 75 tygodni. Pożyczkę w firmie Eurocent można otrzymać wypełniając wniosek online. Klient musi dysponować dwoma dokumentami tożsamości oraz zaświadczenie o zarobkach. Przelew na koncie otrzymamy do 48 godzin od złożenia wniosku. Firma Eurocent pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. Eurocent sprawdza swoich klientów w BIK jednak indywidualnie rozpatruje każdy wniosek.
odpowiedz
#4 @anonim
Pożyczka Zaimo Pożyczka w firmie Zaimo 10000 zł jest udzielana całkowicie Online możesz pożyczyć 10000 zł na okres maksymalny 36 miesięcy. Zaimo sprawdza klientów w BIK oraz BIG, jako że proces weryfikacji jak i wykonania przelewu na rachunek klienta jest w pełni zautomatyzowany to nie ma możliwości na pożyczkę dla osób z negatywnymi wpisami w bazach, co w przypadku pożyczek z wnioskiem rozpatrywanym przez pracownika danej firmy jest jak najbardziej możliwe. Oczywiście firma Zaimo akceptuje różnego rodzaju dochód, w przypadku kilku dochodów we wniosku należy podać łączną kwotę uzyskiwaną miesięcznie. Przelewy oraz decyzje są podejmowane przez 24 godziny na dobę, Zaimo współpracuje z firmą bluecash, która gwarantuje przelewy do kilkunastu minut dla każdego banku.
odpowiedz
#1@Mateusz
@anonim dzisiaj można otrzymać również pożyczkę całkowicie online w banku.
odpowiedz
Dodaj post w tym wątku.
Napisz post:
E-mail:
Na adres email otrzymasz powiadomienia o nowych postach w tym wątku.
Imię:
Popularne tematy
Polityka prywatności Regulamin Kontakt