Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Pozyczka na rozwoj firmy

19.4.2015 Gdybyś napisał skąd jesteś można by coś znaleźć.

28.4.2016 Witam jestem zainteresowany pożyczką pozabankową ale bez żadnych providentów tylko z jakiś funduszy unijnych na terenie Warszawy lub mazowieckiego.

google twitter facebook

Odpowiedz

Podobne tematypozyczki a rozwod

19.4.2015 Witam gdzie udać się po pożyczkę na rozwój młodej firmy, prowadzę działalność budowlaną od stycznia bieżącego roku jednak potrzebuje gotówki na rozszerzenie zakresu prac min. tynki maszynowe czyli pożyczka na zakup sprzętu.

19.4.2015 W takiej sytuacji nie korzysta się z banku, a regionalnych funduszy pożyczkowych dla przedsiębiorców, ponieważ oferują niższe od bankowego oprocentowanie oraz wkład własny jeśli jest wymagany np. w przypadku zakupu samochodu to faktura kosztowa może nim być więc to duże udogodnienie. Obecnie jest chyba jakiś program rządowy z niskim oprocentowaniem na otwarcie i nowe firmy do kilkudziesięciu tysięcy złotych - jest tego naprawdę sporo, w każdym bądź razie bank wyjdzie dużo drożej.

19.4.2015 banki oferują pożyczki wspierane dotacjami dla przedsiębiorców zależnie od regionu np. ideabank obsługiwał Dolnośląskie.

19.4.2015 szukaj czegoś takiego: http://pozyczka-bez-zaswiadczen.pl/post/odra_fundacja_przedsiebiorczosci