Forum
pozyczkakonto5minut

1. 20.7.2015, 22:22:00 Anonim Witam chciałbym skorzystać z pożyczki pozabankowej na konto udzielanej błyskawicznie w ciągu 5 minut. Jaką firmę wybrać, bo jest tyle tego na forum, że jestem zdezorientowany.

2. 20.7.2015, 22:34:42 Anonim Szybkość otrzymania pożyczki pozabankowej zależy od dwóch rzeczy. Kto i w jakim czasie rozpatrzy Twój wniosek oraz w jak wykonywany jest przelew. Opiszę pożyczki pozabankowe, przeczytaj, a poznasz zasadę działania.

3. 20.7.2015, 23:05:37 Anonim Pożyczka Zaimo Zaimo udziela pożyczek od 1500 do 15000 zł na okres od 3 do 36 miesięcy. Pożyczka zaimo jest automatyczna, oznacza to, że wniosek klienta rozpatrywany jest przez algorytm, który sprawdza klienta również w bazach BIG czyli rejestrach dłużników oraz historię kredytową w BIK w połączeniu z zdeklarowanymi przez klienta dochodami otrzymujemy wynik i na jego podstawie otrzymujemy decyzję o przyznaniu lub odmowie pożyczki. W przypadku zgody na pożyczkę, skrypt wykonuje przelew poprzez system szybkich płatności bluecash gwarantujący otrzymanie przelewu w kilkanaście minut. Działa na prostej zasadzie: bluecash posiada rachunku we wszystkich bankach. Otrzymuje pieniądze od Zaimo i wysyła z rachunku jaki ma klient, dlatego można uznać pożyczkę zaimo za kilku minutową.

4. 20.7.2015, 23:11:10 Anonim Pożyczka Hapi Pożyczki hapi są w połowie zautomatyzowane, wniosek w przeciwieństwie do firmy Zaimo rozpatrywany jest indywidualnie przez pracownika firmy Zaimo, oczywiście największym plusem takiego rozwiązania jest większa szansa na otrzymanie pożyczki. Klient wpisany do rejestru dłużników np. za mandat czy inny nieznaczny dług może otrzymać pożyczkę, co w przypadku pożyczki przyznawanej automatycznie jest niemożliwe, bowiem samo bycie w rejestrze również automatycznie przekreśla szansę na otrzymanie pożyczki na konto. Hapi pożyczki gwarantuje, że klient otrzyma pieniądze do 15 minut, licząc czas od wydania decyzji. Pożyczka na konto Hapi jest dostępna na maksymalny okres 24 miesięcy do maksymalnej kwoty 7500 zł.

akceptuję regulamin.