Forum
pozyczkakonto

1. 17.7.2015, 00:36:08 Anonim W tym wątku opisywane są wszystkie pożyczki pozabankowe udzielane bez zabezpieczenia w Polsce ze spłatą w ratach tygodniowych oraz miesięcznych.

2. 17.7.2015, 00:45:54 Anonim Pożyczka Hapi Hapi pożyczki to typowy produkt online z przelewem do 15 minut na konto klienta, jednak dopiero po weryfikacji wniosku przez pracownika firmy, więc w rzeczywistości czas otrzymania pożyczki od momentu wypełnienia wniosku online na stronie hapi pożyczki jest znacznie dłuższy. Plusem takie działania czyli braku automatyzacji przy ocenianiu możliwości finansowych klienta przez pracownika, a nie skrypt jest po prostu większa szansa na otrzymanie pożyczki u osób, które mogą mieć wpisy w rejestrze dłużników nie z powodu niespłaconej pożyczki, a np. zaległego mandatu czy niewielkiego rachunku za prąd. Automatyczna procedura przyznawania pożyczki od razu takie eliminuje, więc bez wątpienia działanie pożyczek hapi można uznać za korzyść dla większości klientów. Podobnie sytuacja wygląda z dochodami klientów, polityka firmy Hapi jest liberalna, ale nie na tyle, aby udzielać pożyczek osobom bez dochodów. Klient musi wykazać, że będzie spłacać raty, zwłaszcza, że pierwsza pożyczka dla nowego klienta może wynieść nawet 7500 zł, minimalna 1500 zł. Oczywiste jest, że w dzisiejszych czasach duża grupa osób pracuje na wszelkie rodzaju umowy zlecenie czy o dzieło, ważne jest aby dochód był stabilny. Pożyczki Hapi udzielane są na okres od 3 do 24 miesięcy, spłata w systemie ratalnym. Największym plusem firmy hapi pożyczki jest możliwość przesunięcia rat, więcej na ten temat opisano w dziale pożyczki hapi, dostępnym na tej stronie forum. W przeciwieństwie do firmy Provident, której hapi pożyczki są częścią nie można mieć równocześnie dwóch pożyczek. Kolejna dopiero po spłacie w całości pierwszej.

3. 17.7.2015, 00:56:36 Anonim Pożyczka TakToFinanseTakToFinanse oferuje maksymalną pożyczkę na konto 10000 zł, minimalna kwota wynosi 500 zł. Pożyczkę możemy spłacać od 3 do 36 miesięcy. Firma oferuje pożyczki osobom ze stałym źródłem dochodów jak emerytura czy renta, oczywiście umowa o pracę, ale również umowa zlecenie, umowa o dzieło. Ciekawym rozwiązaniem stosowanym przez firmę TakToFinanse jest zatwierdzenie umowy przez klienta telefonicznie lub podpisanie dokumentów w obecności kuriera. Aby otrzymać pożyczkę w TakToFinanse nie można mieć zaległych niespłaconych pożyczek odnotowanych w BIG, firma sprawdza również klientów w BIK. Na decyzję kredytową klient czeka średnio godzinę.

4. 17.7.2015, 10:57:56 Anonim Pożyczka ProvidentProvident znany z pożyczek gotówkowych oferuje również pożyczki na rachunek klienta, raty spłacane są również przelewem. Provident pakiet przelew jest jedną z najtańszych pożyczek pozabankowych bez zabezpieczeń na konto. Maksymalna kwota pożyczki w firmie Provident zależy od rodzaju rat wybranych przez klienta, pożyczka ze spłatą miesięczną jest dostępna od 500 zł na okres 3 miesięcy do 8000 zł na 12 miesięcy. W przypadku pożyczek ze spłatą tygodniową, kwota maksymalna wynosi 10000 zł na okres 90 tygodni. Minimalna kwota jest taka jak przy pożyczce na konto udzielana na okres 30 lub 45 tygodni. Wybierając raty tygodniowe możemy skorzystać z płatnego ubezpieczenia medycznego firmy AXA w cenie 2 zł tygodniowe, płatne razem z ratą. Na konto udzielana jest również pożyczka konsolidacyjna do kwoty 8000 zł na spłatę zaległych zobowiązań, rachunków, chwilówek itp. Z oferty firmy Provident mogą skorzystać osoby prywatne jak i posiadające działalność gospodarczą czyli firmy, które muszą dysponować wydrukiem CEiDG z ostatnich 30 dni oraz dowodem osobistym. W przypadku osób prywatnych poza dowodem wymagane jest udokumentowane stałe źródło dochodu, które umożliwi klientowi spłatę pożyczki Provident. Stali klienci są objęci programem Premia Plus uprawniającym do korzystania z usług firmy w lepszej cenie czyli niższych kosztach pożyczek. Firma Provident pracuje codziennie w godzinach od 7:00 do 21:00.

5. 17.7.2015, 12:26:06 Anonim Pożyczka Bocian Firma bocian oferuje również pożyczkę na konto czyli przelew. Nowi klienci mogą otrzymać pierwszą pożyczkę w wysokości 2000 zł. Maksymalna kwota dostępna wyłącznie dla stałych klientów wynosi 6000 zł. Pożyczka spłacana jest w ratach tygodniowych niezależnie od kwoty pożyczki. Pożyczka Bocian udzielana jest na okres od 18 do 62 tygodni. Firma weryfikuje klientów w bazach dłużników jednak każdy wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany w firmie Bocian. Duża sieć oddziałów na terenie całego kraju jest dużym plusem. Wyłącznie osoby, które otrzymują stały dochód w tym rolnicy ( KRUS ) mogą wnioskować o pożyczkę w firmie Bocian. Kontakt przez siedem dni w tygodniu od godziny 8 do 20, w sobotę od 9 do 18, a w niedzielę od 9 do 16.

12
akceptuję regulamin.