Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Pozyczka hipoteczna dla zadluzonych bez wkladu wlasnego

4.1.2015 Mam pytanie jak załatwić kredyt hipoteczny bez wkładu własnego 15% jestem zadłużony obecnie bo do końca lutego spłacę długi i będę starać się o kredyt hipoteczny. Problem w tym, że to 200,000 zł i wkład własny wyniesie 30,000 zł czyli dużo. Jest jakiś sposób aby tego uniknąć?

google twitter facebook

Odpowiedz

Podobne tematypozyczka hipoteczna dla firmypozyczka hipoteczna bez dochodow na oswiadczenie dzialalnosc gospodarcza getin bankpozyczka hipoteczna bez bikpozyczka hipoteczna bez bik na oswiadczeniePozyczka hipotecznapozyczka hipoteczna bez zgody wspolmalzonkapozyczka hipoteczna 200 tys zlpozyczka hipoteczna expanderpozyczka hipoteczna bez dochodu

4.1.2015 Jeśli masz wystarczającą zdolność kredytową to bank zaoferuje Tobie w takiej sytuacji dwa kredyty, hipoteczny oraz na wykończenie, który tak naprawdę będzie wkładem własnym. Nie ma plusów takiego rozwiązania wg mnie tylko same minusy. Dodatkowe koszty związane z oprocentowaniem pożyczki na wkład własny, dwie raty przez kilka pierwszych lat. Jeśli nie posiadasz 30,000 zł a chcesz brać kredyt 200000 zł to dużo ryzykujesz.

4.1.2015 Odradzam tego typu sztuczki. Sam tak zrobiłem i skończyło się wyjazdem za granice, bank zabrał mieszkanie jestem jeszcze dłużny ogromne pieniądze. Zrozumiałem na własnej skórze, że kredyty są tylko dla bogatych.. Np. na inwestycje pod wynajem lub firmowe.