Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl
Niezależny serwis pożyczkowy

Pozyczka 2000 bez zaswiadczen

#1 @anonim Witam proszę o podanie firmy lub firm pożyczkowych udzielających pożyczek bez zaświadczenia dla kwoty 2000 zł osobie pełnoletniej.

odpowiedz
#2 @anonim
Każda firma pożyczkowa wymaga, aby klient otrzymywał stały dochód pozwalający na spłatę rat. Firma udziela pożyczki w celu zarobku, to oczywiste. Natomiast kilka firm stosuje oświadczenie o dochodach do pewnej kwoty. Nie można konkretnie wskazać palcem jaka to firma, bo to zależy od wielu czynników np. jaką masz historię w BIK czy nie trafiłeś do rejestru dłużników, w każdym bądź razie do 2000 zł jest np. firma ZAIMO w pełni zautomatyzowana. Udzielają pożyczek do 15000 zł jednak na forum nie są publikowane oferty pożyczkowe Zaimo, ponieważ nie podają kosztów, a to dlatego, że zależą one od wysokości pożyczki, zdolności kredytowej klienta, wpisów w BIK. Firma Provident pożyczki również udziela pożyczek na oświadczenie, właściwie to większość online. Na Twoim miejscu spróbowałbym w Hapi tam też jest automatyzacja. Jak otrzymasz 2000 zł to daj znać w jakiej firmie.
odpowiedz
#3 @anonim
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie związane z pożyczką bez zaświadczeń 2000 zł.
odpowiedz
#4 @anonim
Osoby z dobrym BIK mogą skorzystać z pożyczki bankowej całkowicie darmowej 2000 zł udzielanej przez Getin Bank.
odpowiedz
#5 @anonim
Witam czy ta pożyczka udzielana przez getin bank bez oprocentowania oraz opłat na okres 12 miesięcy jest nadal aktualna? Czy nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach jak to wygląda w praktyce?
odpowiedz
#6 @anonim
Procedura udzielenia tej pożyczki jest taka sama jak w przypadku innych większych pożyczek czy kredytów nie tylko w Getinie, ale w każdym innym banku w Polsce, ponieważ takie wymogi i procedury nakłada na każdy bank KNF. Dodam, że jest to pożyczka darmowa wyłącznie dla osób, które nie są klientami banki - nie wiem czy jednym z warunków jej otrzymania nie jest otwarcie rachunku Getin banku - w życiu nie ma nic za darmo.
odpowiedz
#7 @anonim
Jest to kredyt Getin Bank od 500 do 2000 zł na okres 12 miesięcy. 100% darmowy, ale wyłącznie dla nowych klientów.
odpowiedz
#8 @anonim
jak masz kredyt, lokatę, konto w Getinie to go nie dostaniesz.
odpowiedz
#9 @anonim
Czy inne banki oferują również darmowe pożyczki?
odpowiedz
Dodaj post w tym wątku.
Napisz post:
E-mail:
Na adres email otrzymasz powiadomienia o nowych postach w tym wątku.
Imię:
Polityka prywatności Regulamin Kontakt