Pożyczka bez zaświadczeń menu

1. 27.9.2011, 02:57:52 Anonim Proszę o pomoc, otóż to ja i moja druga połowa zostaliśmy wydaleni z domów, za około 3 miesiące spodziewamy się dziecka, aktualnie straciłem pracę, a znalezienie nowej wystarczającej do pokrycia wszystkich kosztów związanych z utrzymaniem mieszkania, siebie oraz mojej dziewczyny jak na razie nie jest możliwe (szukałem w pośredniaku, w gazetach, na stronach internetowych) grozi nam eksmisja, nie będziemy mieli się gdzie podziać. Rodziny się od nas odwróciły, stąd też jesteśmy zdani tylko na siebie. Ze względu na ciąże moja dziewczyna nie może podjąć żadnej lekkiej pracy (nikt nie chce ją przyjąć) stąd też wszystko jest zależne odemnie. Błagam o jakiekolwiek wsparcie. W zamian mogę zaoferować część dochodów z portalu, który będzie bardziej innowacyjny i przyniesie większe zyski niż nasza klasa, jednakże potrzebne są środki finansowe na jego dokończenie.

2. 11.11.2011, 02:00:12 Anonim zwracam sie z prosbom o pomoc na jedzenie dla dzieci.jestem po ciezkiej horobie i nie daje juz rady dziekuje.

3. 28.12.2011, 23:24:40 Anonim Jestem samotna matka mam trojke dzieci prosze o pomoc liczy sie dla nas kazda zlotowka.z gory dziekuj.

4. 16.1.2012, 17:06:55 Anonim Proszę o pomoc . Wpadłam w pętlę kredytową i już 2 razy zostałam oszukana na kredyt.Chcę rozwinąc przyuchodnie i potrzebuje na sprzęt, dużo mam ale i tak mi zabrakło. Obecnie też spodziewam się dziecka a chciałabym dokończyc wszystko przed rozwiązaniem

5. 26.2.2012, 15:45:46 Anonim prosze dobrych ludzi o pomoc jestem bezrobotna mam problemy finansowe

6. 26.2.2012, 15:47:08 Anonim prosze dobrych ludzi o pomoc jestem bezrobotna mam problemy finansowe

7. 26.2.2012, 16:51:38 Anonim Jestem samotną matka trojki dzieci (18lat, 11lat i 19miesieczne). Mój dochód stały to 330zł zasiłku rodzinnego. Alimenty są przyznane ale niestety z racji nie płacenia będzie dopiero etap komorniczy. Mamy odcięty gaz, prąd lada moment nam wyłączą, czynsz zalegam trzeci miesiąc, komornika na erę, nie spłaconą pożyczkę w prowidencie, nie spłacone raty za lodówkę . Mam malutkie w domu dzieciątko i nie jestem w stanie zarobić tak jak chciałabym i związane ręce. Dostałam pomoc w opiece w wysokości 80zł, przelali na energię i to jednorazowo i nie pójdę więcej do tej instytucji. Mieszkamy w Krakowie i moje dzieci chodzą głodne a ja jestem bezradna i już nie wiem jak mam z tego bagna wyjść. Proszę o pomoc i mam nadzieje ze ktoś się znajdzie kto nam pomoże. Wszystko co napisałam jest udowodnienia i do okazania, także nie mam nic do ukrycia.

8. 27.2.2012, 05:29:55 Anonim Przecież Pani należy się dużo większy zasiłek rodzinne dla trójki dzieci! Czynsz - dopłata w tej sytuacji bardzo dużo. Proszę jednocześnie nie wstydzić się chodzić do opieki społecznej tylko spróbować wyciągnąć od tego złodziejskiego kraju tyle ile się da maksymalnie. Czy posiada Pani stały dostęp do internetu?

9. 30.3.2012, 11:19:40 Anonim Jestem matką samotną, wychowującą siedmioro dzieci. Mój mąż został zamordowany dwa lata temu, niestety z powodu przepisów nie należy się dzieciom żadna renta po ich śmierci ani alimentów, nic. Mój Dochód miesięczny to opieka społeczna 2,5 tys zł miesięcznie rodzinne i pielęgnacyjne na 3 dzieci chorych . Lekarstwa miesięcznie kosztują mnie około 700 zł, rachunki za prąd , czynsz, woda 1200 zł reszta pozostaje mi na jedzenie, niestety są dni w których dzieci idą spać bez kolacji jedyny posiłek to obiad w szkole lub z opieki kiełbasa którą czasami dostaje. Jest mi okropnie ciężko są dni kiedy mam dość łatwienia, pożyczania, bo pożycze ale trzeba oddać, ale wiem że muszą wytrwać dla dzieci. Wiem ktoś może powiedzieć idź do pracy , ja sprzątam czasami u ludzi w porze kiedy dzieci są w szkole dostane czasami 20, 30 zł, przypilnuję dziecka, na stałą pracę nie mam co liczyć gdyż moje nogi wymagają operacji takie mam żylaki a nogi jak bańki. Pracodawcy nie chcą matki z ośmiorga dziećmi do pracy, Błagam ludzi dobrej woli o jakąkolwiek pomoc, nie chodzi mi o pieniądze, żywność, masło , olej , cukier, coś do chleba na święta moje dzieci przyzwyczaiły się do biedy i nie liczą na święta w luksusie, Jeśli ma ktoś ubrania chętnie przyjme , zabawki bo to też już luksus dla moich dzieci. Bywało tak że dziecko nie miało butów do szkoły ni tydzień nie chodziło, Dyrektor Szkoły do której chodzi mój syn sam ze swoich prywatnych kupił mu buty i spodnie. Błagam pomóżcie mi przetrwać te trudne czasy, przecięż bieda nie powinna skreślać moich dzieci ze społeczeństwa, Ja nie palę , nie piję, Wszystkie moje dzieci pochodzą od jednego ojca. Proszę...... ( dane teleadresowe zostaly usueniete ) Tel. 789-172-956

10. 11.4.2012, 14:11:20 Anonim Jestem w ósmym miesiacu ciązy potrzebuje pomocy,samotnie wychowuje już dwójke dzieci potrzebuje15tyszł oddać a bank nie chce udzielić mi pożyczki ,nie mam do kogo sie zwrócic prosze o kontakt 881402235

12
akceptuję regulamin.