Forum
optimafinansepozyczkiopinie

1. 25.6.2015, 14:09:36 Anonim Witam proszę o informacje na temat firmy optima finanse udzielające pożyczek bo zastanawiam się nad skorzystaniem z ich oferty z przedstawicielem 1000 zł czy będą wymagać zaświadczenia o zarobkach oraz jakie jeszcze mają wymagania. Czy w optima finanse jest duża przyznawalność pożyczek? Jak wygląda oprocentowanie gdybym chciał ponownie wziąć większą pożyczkę czy będzie rabat?

2. 25.6.2015, 14:16:52 Anonim Witaj to wygląda tak, że dla nowego klienta w optima finanse jest jakiś rabat o ile dobrze pamiętam wynosi on 20% ale sprawdź dla pewności. Co ciekawe pożyczki optima są korzystniejsze z obsługą w domu niż na konto z prostego powodu są tańsze! Wiem, że to dziwne, ale tak jest. Co do opinii to jak każda pożyczka pozabankowa optima jest droga i nawet bardzo droga na konto, ale jak już napisałem optima wyłącznie z przedstawicielem. Ps. na forum jest multum wątków na temat tej firmy.

3. 25.6.2015, 14:18:23 Anonim Odnośnie zaświadczeń to zapomniałem dodać, że optima finanse do 800 zł udziela na sam dowód ( dotyczy pożyczek z obsługą domową, jak jest na konto nie wiem ). Innych zaświadczeń nie wymagają jednak zapewne sprawdzają klientów w jakimś rejestrze dłużników jest teraz ich tyle, że nie warto podawać konkretnej bazy, bo można się pomylić.

akceptuję regulamin.