Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl
Niezależny serwis pożyczkowy

Kredyty online

#1 @anonim Witam czy istnieją w Polsce kredyty całkowicie online i czy są udzielane na zarobki zagraniczne dla osób pracujących w Niemczech.
odpowiedz
#2 @anonim
Są udzielane na zarobki zagraniczne w walucie jakiej zarabiasz. W euro jest kilka banków, ale całkowicie online to jedynie kredyt BNP Paribas jednak nie wiem czy akceptują dochód EURO. Naturalnie mogłem pominąć jakiś kredyt, bo nie mam w głowie oferty wszystkich banków w Polsce.
odpowiedz
#3 @anonim
a jakie są wymagania dla osób z zarobkami zagranicznymi w Polskim banku.
odpowiedz
#4 @anonim
Każdy bank ma inne wymagania. Jeden wymaga tłumaczenia dokumentów, drugi nie. Jeden bank będzie chciał zaświadczenie z 2 lat wstecz Twojej pracy, inny będzie zainteresowany wyłącznie okresem umowy. Bank może również zażądać raportu Schufa.
odpowiedz
#5 @anonim
możesz napisać coś więcej na temat kredytu online banku BNP? Jak odbywa się cała procedura?
odpowiedz
#6 @anonim
dzisiaj już opisywałem jak wygląda udzielanie kredytów online w Polsce, mam też doświadczenie kredytowe na rynku niemieckim więc śmiało pisać lub zakładać nowy wątek.
odpowiedz
#7 @anonim
jeszcze raz ja, chciałem znaleźć mój wątek na temat kredytów online, ale gdzieś go wcięło. W każdym bądź razie musisz wnioskować online aby otrzymać wstępną decyzję, jeśli jest pozytywna to zostaniesz poproszony/a wysłanie na email banku skanu dokumentów ( zaświadczenie o pracę ), które zostanie już zweryfikowane przez użytkownika. Pozytywnie, bank wykona przelew na Twój rachunek.
odpowiedz
Dodaj post w tym wątku.
Napisz post:
E-mail:
Na adres email otrzymasz powiadomienia o nowych postach w tym wątku.
Imię:
Polityka prywatności Regulamin Kontakt