Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Kredyty bik problemy

4.1.2015 Witam czy faktycznie jeśli się trafi do BIK to przez 5 latach można zapomnieć nie tylko o kredytach ale i zakupach na raty?

google twitter facebook

Odpowiedz

Podobne tematyjestem w bik potrzebuje kredytjak to jest z kredytami bez bikdam kredyt zadluzonym ze zlym bik od osob prywatnychkredyt bez biktrudny kredyt hipoteczny bez bikkredyty bez bik wroclawbos kredyt bez biklista bankow udzielajacych kredyt gotowkowy bez bikkredyt gotowkowy bez biku w banku

4.1.2015 Mam ten sam problem i jeszcze nie znalazłem rozwiązania widocznie bik zablokował mnie totalnie jak chyba każdego na 5 lat.

4.1.2015 mylisz się! A wiesz, że raiffeisen bank może udzielić kredytu hipotecznego osobom ze złą w historią BIK. Sama jestem w BIK i udało mi się uzyskac kredyt gotówkowy, jest dużo sposobów na poprawienie historii kredytowej np. raty oraz inne rzeczy i wbrew powszechnej opinii to naprawdę działa

4.1.2015 A jeszcze jedno jak myślisz, że nie dostaniesz np. w banku BPS kredytu bo jesteś w bik to jesteś w dużym błędzie tj nawet w PKO wszystko zależy, kto wypełnia Twój wniosek kredytowy, można go tak skonstruować że otrzymasz kredyt, połowa kredytobiorców jest w BIK i ma złą historię kredytową... Problem jest jak ktoś nie pracuje, ma niespłacone kredyty itd..

4.1.2015 też jestem w BIK - starałem się o kredyt 10,000zł w: PKO - odmowa PKO S.A. - Wniosek chyba 100zł - odmowa Alior Bank - odmowa Skok - zbyt dużo formalności... BPH - odmowa... WBK decyzja na poziomie oddziału do 10,000zł ( limit na rachunku ) Założyłem konto - saldo 0,00zł - akceptacja! Załatwiłem w 3 godziny więc proszę nie pisać głupot, że kredyt bez BIK nie istnieje!

4.1.2015 Dodam, że często banki oferują kredyty oddłużeniowe jednak o taki kredyt trzeba rozmawiać z osobą mającą coś do powiedzenia np. kierownik działu kredytowego oczywiście w centrali, głównych oddziałach! A nie w jakimś punkcie w centrum handlowym!