Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Kredyt hipoteczny na dzialanosc jaki okres

9.2.2015 Witam serdecznie. Chcę starać się o kredyt hipoteczny na budowę domu jednorodzinnego pytanie czy nie będzie przeszkodą działalność gospodarcza prowadzona przeze mnie od 2014 roku czyli ponad rok.

google twitter facebook

Odpowiedz

Podobne tematytrudny kredyt hipoteczny bez bikkredyt hipoteczny kalkulatorzamiana kredytu hipotecznego na inny z nizszym oprocentowaniemczy mozna wziasc kredyt hipoteczny bedac w bikkredyt konsolidacyjny hipoteczny ze sluzebnoscia jaki bank udzielakredyt hipoteczny z niskim dochodemkredyt hipoteczny dla emerytaDuze dochody jaki kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny jakie warunki

9.2.2015 Ogólnie przyjęto, że w przypadku osób z działalnością trzeba prowadzić ją minimum rok mimo, że na folderach reklamowych banku znajdziemy informacje o minimalnym okresie 6, a nawet 3 miesięcy. Oczywiście jest to nic innego jak zaciągnięcie klienta do banku czyli chwyt reklamowy w rzeczywistości otrzymanie kredytu na działalność jest po prostu trudne. Bank jest świadom, że np. działalność jest prowadzona krótko na preferowanych warunkach ( mały ZUS ) czy jest stabilność dochodów? Nawet jeśli w jednym miesiącu zarobisz sporo, a w drugim nie to dla banku jest to pierwszy sygnał o możliwych dalszych problemach. Dochody muszą być ustabilizowane, prowadzenie działalności minimum 12 miesięcy oraz działanie w branży uznanej za bank za pewną, a nie ryzykowną. Odnośnie branż można samemu sprawdzić przeglądając wyniki oraz analizy za poprzednik rok różnych sektorów gospodarki, tak samo robią analitycy banku, ponieważ ktoś to musi oszacować.

9.2.2015 Problemem przy działalności gospodarczej jest brak gwarancji, że jutro jej nie zlikwidujesz. Klienci z umową o pracę są w nieporównywalnie lepszej sytuacji.