Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Kredyt hipoteczny dla cudzoziemcow

7.1.2015 Witam czy jako cudzoziemiec w Polsce mogę otrzymać kredyt hipoteczny jeśli tak to po jakim czasie. Posiadam kartę pobytu.

google twitter facebook

Odpowiedz

Podobne tematytrudny kredyt hipoteczny bez bikkredyt hipoteczny kalkulatorzamiana kredytu hipotecznego na inny z nizszym oprocentowaniemczy mozna wziasc kredyt hipoteczny bedac w bikkredyt konsolidacyjny hipoteczny ze sluzebnoscia jaki bank udzielakredyt hipoteczny z niskim dochodemkredyt hipoteczny dla emerytaDuze dochody jaki kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny jakie warunki

7.1.2015 Oczywiście, że możesz wystarczy mieć numer pesel, dowód osobisty lub paszport i masz kredyt. Naturalnie musisz spełnić szereg innych wymogów takich jak np. zdolność czy historia kredytowa ale dotyczy to każdego klienta banku bez znaczenia obywatelstwo.

7.1.2015 Warto zaznaczyć, ze bank może wystąpić o raport kredytowy coś jak BIK z poprzedniego kraju. Np. jeśli mieszkałeś w Niemczech to bank może zażądać raportu Schufa. Jednak jest to tylko możliwość, a nie obowiązkowa procedura bankowa.