Pożyczka bez zaświadczeń menu

1. 14.4.2015, 20:01:04 Anonim Witam planuje zaciągnąć kolejny kredyt konsolidacyjny na spłatę bieżących zobowiązań, których nie jestem już w stanie spłacać, a chcę wykorzystać jeszcze dobrą historię kredytową. Kwota konsolidacji 50000 zł i tutaj mam dylemat czy wnioskować o kredyt konsolidacyjny hipoteczny czy bez zabezpieczenia ale np. z dwoma żyrantami. Jak to wygląda w praktyce. Nie ukrywam, że okres spłaty musi wynieść minimum 15 lat.

2. 14.4.2015, 20:05:39 Anonim Witaj Na okres 15 lat nie znajdziesz kredytu konsolidacyjnego bez hipoteki, a jeśli nawet to jest to totalnie nieopłacalne. Klasyczny kredyt bez zabezpieczenia hipotecznego jest drogi jak każdy kredyt gotówkowy, hipoteczny jest tańszy i to sporo, ale z drugiej strony jest dużo droższy od kredytu hipotecznego na cele mieszkaniowe, dlatego czeka Ciebie wycieczka po bankach aby sprawdzić który jest najtańszy a różnice są naprawdę sporo, zwłaszcza że okres kredytowania to aż 15 lat więc lepiej poświęcić te kilka godzin na sprawdzenie szczegółowe ofert, bo inaczej lekkomyślność może kosztować Ciebie nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych! Takie są różnice. To że posiadasz poręczycieli to bardzo dobrze i bank może zażądać dodatkowych żyrantów przy kredycie hipotecznym konsolidacyjnym - dzisiaj reguły przyznawania są naprawdę bardzo zaostrzone. Zlote czasy dla kredytobiorców to przeszłość.

3. 14.4.2015, 20:07:00 Anonim Najdłuższy okres bez zabezpieczenia hipotecznego dla kredytu konsolidacyjnego wynosi 10 lat. Na forum są opisane liczne kredyty konsolidacyjne i nie wygląda to tak różowo. Przede wszystkim poza historią musisz wykazać zdolność kredytową jeśli jej nie masz to do kredytu powinna przystąpić kolejna osoba.

4. 14.4.2015, 20:10:10 Anonim Citi bank ma fajną ofertę konsolidacji bez hipoteki ale musisz mieć dobrą historię kredytową no i to nie jest bank dla osób z najniższą krajową ale za to oferty ma naprawdę ciekawe. Bardziej ludzki, że tak to określę jest konsolidacja w alior banku na długi okres 10 lat. Ogólnie banki wycofują się z kredytów konsolidacyjnych. Udzielają hipotecznych na spłatę bieżących zobowiązań, bez zabezpieczenia w ogóle dzisiaj ciężko o taką kwotę.

5. 14.4.2015, 20:11:20 Anonim Jeśli ktoś bierze 50 tyś zł na 15 lat to raczej kokosów nie zarabia, a dla banku to nie ciekawy klient w związku z czym daruj sobie szukanie klasycznego kredytu konsolidacyjnego i wnioskuj o hipoteczny, można wynegocjować jeszcze jakąś sensowną marżę.

6. 14.4.2015, 21:49:30 Anonim Proponuje również przeczytać lub pisać w przypadku małżeństw w tym wątku dotyczącym konsolidacji kredytów: http://pozyczka-bez-zaswiadczen.pl/post/alior_bank_konsolidacja_dla_ma%B3zenstw

akceptuję regulamin.