Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Jestem w bik jaki kredyt

8.2.2015 Witam mam problem z kredytem gotówkowym. Miałem wcześniej dwa urządzenia AGD na raty oraz dwa kredyty po 5000 zł, z którymi miałem problemy. Opóźnienia miałem nawet miesiąc, ostatnio starałem się o kredyt 10000 zł na okres 24 miesięcy i dostałem odmowę z powodu kiepskiego biku czy jest jakieś rozwiązanie? Starałem się w WBK.

google twitter facebook

Odpowiedz

Podobne tematyjestem w bik potrzebuje kredytjestem w bik odmowa pozyczkijestem w biku jaki bankjestem w bik szukam pozyczkikarta platnicza jestem w bikjak sprawdzic czy jestem w bikjestem w bik potrzebna pomocczy jestem w bazie biksprawdzenie w internecie czy jestem w biku

8.2.2015 WBK jest ciężkim bankiem jeśli chodzi w ogóle o kredyty. Opóźnienia 30 dni nie są przeszkodą w otrzymaniu kredytu, jeśli obecnie pracujesz masz zdolność kredytową to sugerowałbym Credit Agricole.

8.2.2015 a tak z ciekawości możesz napisać jaką miałeś punktację w BIK? Masz pobrany raport?

8.2.2015 W mojej ocenie popełniłeś podstawowy błąd, wnioskowałeś o kredyt w banku, w którym nie masz żadnej historii. Nawet jak miałeś opóźnienia to jest tam Twoja historia, a 30 dni opóźnienia nie jest przeszkodą. banki prowadzą własne bazy klientów więc warto spróbować w banku, z którego usług już korzystałeś.