Pożyczka bez zaświadczeń menu

1. 6.12.2015, 08:17:51 Anonim Witam czy mając działalność gospodarcza jednoosobową czyli samozatrudnienie jest szansa na dostanie większej pożyczki bez zaświadczeń jeżeli odmawiają banki? Co zrobić w takiej sytuacji, potrzebuje na rozwój firmy 15000 zł jednak nigdzie nie mogę pożyczyć pieniędzy, a przez ZUS nic nie mogę odłożyć na inwestycję. Byłem w kilku bankach i z powodu BIK jak świeżej działalności nie mam szans na kredyt zwracam się więc o pożyczkę jednak jest problem z zaświadczeniem o uzyskiwanych dochodach. Szukam pożyczki pozabankowej długoterminowej nawet na okres 36 miesięcy.

2. 6.12.2015, 08:21:29 Anonim z pożyczkami czy kredytami na nową działalność zawsze był problem, bo bank nie ma gwarancji co do zwrotu pożyczonych pieniędzy w dodatku kiepski BIK dyskwalifikuje ciebie automatycznie. Jedyne rozwiązanie zakładając, że masz zabezpieczenie to w przypadku auta i jeśli chcesz pozabankowo - drogo to firma autozaplo lub skok i raczej kierowałbym się w kierunku drugiej firmy jednak bez odpowiedniego zabezpieczenia nie masz czego szukać przy takiej kwocie. Większość pożyczek bez zaświadczeń to niewielkie pożyczki albo chwilówki albo 2000 zł na 12 miesięcy na oświadczenie o dochodach i mimo, że większość firm pozabankowych twierdzi, że pożycza większe kwoty ponad 10000 zł to w rzeczywistości otrzymanie pożyczki w takiej wysokości graniczy z cudem, a może to i dobrze biorąc pod uwagę RRSO oraz wszelkie dodatkowe opłaty. Przestrzegam jedynie przed pożyczkami prywatnymi pod zastaw nieruchomości.

3. 6.4.2016, 21:46:23 Anonim Pożyczka bez zaświadczeń to przecież nic innego jak pożyczka na oświadczenie o dochodach. Dzisiaj każda firma sprawdza czy jesteś w rejestrach dłużników i coraz częściej weryfikują BIK.

akceptuję regulamin.