Forum
jakzwiekszyczdolnosckredytowa

1. 21.3.2012, 01:19:02 Anonim Witam mam do was pytanie bo banki zaostrzyły jakieś przepisy i nie mogę dostać kredytu nie mam żadnych długów problem jest zdolność kredytowa czy są jakieś sposoby?

2. 21.3.2012, 01:31:36 Anonim WITAJ zależy od banku spotkałem się z sytuacją, żę bank sprawdzał czy klient ma samochód po przepisaniu na współmałżonka klient kredyt dostał, wiadomo auto to wydatki - ludzie często myślą, że posiadanie auta to jest atut a jest wręcz odwrotnie dla banku to żadne zabezpieczenie... Oczywiście nie mam mówię o kredytach samochodowych, leasingach itp gdzie samochód jest głównym zabezpieczeniem zamiast weksla. takie małe wyjaśnienie żeby nie zostać posądzony o herezje,.. Kolejny sposób to oczywiście raty równe, raty malejące zmniejszają zdolność kredytową klienta. Dodatkowe osoby na utrzymaniu, figurują oficjalnie? Współkredytobiorca - bardzo ale to bardzo dobry sposób. Można również dodać wydłużenie okresu kredytowania, logiczne - mniejsza rata.. Kolejny ważny czynnik - zazwyczaj w kredytach hipotecznych, waluta zagraniczna zmniejsza zdolność kredytową od 20 do 30% więc wybierz złotówki. Historia w rachunku bankowym do 3 miesięcy sprawdzana przez bank wstecz, bank będzie analizował Twoje wydatki, ogranicz je w tym okresie! TO NAPRAWDĘ bardzo ważny czynnik. Gdzie zarabiasz, budżetówka? A wiesz, że nie każdy bank uwzględni trzynastkę? Wybierz taki, który uwzględni! Masz kartę kredytową? Spłać ją min miesiąc przed wnioskowaniem o kredyt! Sposób stosowany obecnie zbyt często - celowe zwiększenie zarobków czyli dogadanie się z pracodawcą o większą wypłatę w okresie wymagany przez bank, jednak nie polecam bo zazwyczaj kończy się to komornikiem. Pozdrawam i powodzenia, daj znać czy stosując się do moich metod, które mogą zwiększyć zdolność kredytową nawet o połowę, dostałeś kredyt

3. 21.3.2012, 01:32:34 Anonim oo dzięki bardzo swietne informacje nie sądziłem, że posiadanie auta może mieć wpływ na decyzję kredytową :(

4. 22.6.2013, 22:47:17 Anonim Teraz to tak sprawdzają, że już się nie pościemnia. Pamiętam jak w 2008 dawali wszystkim bez zdolnosci, a znajomy z żoną dostali 700 tyś kredytu mimo, że zarabiają 6000 zł :) No i teraz masakra bo ktoś to musi spłacić.

5. 20.7.2014, 16:56:51 Anonim Podbijam ten temat dla osoby, który nie może znaleźć informacji jak zwiększyć zdolność kredytową.

akceptuję regulamin.