Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Jak zarabiac na kredytach

12.2.2015 Witam przeczytałem wątek odnośnie zarabiania w postaci dostarczaniu klientów PKO mam jednak pytanie czy są inne programy, które nieograniczają się wyłącznie do jednego banku?

google twitter facebook

Odpowiedz

Podobne tematypozyczki bez bik dla osob zarabiajacych ponizej 600konsolidacja na splate kredytu zle w bik zarabiam 900zl jedna nizsza rataczy jak zarabiam w niemczech dostane kredyt

12.2.2015 jest ich sporo ale co z tego jak stawki są żałosne albo warunki. Np. provident płaci tylko za nowego klienta co jest przegięciem, vivus tak samo! Dla mnie to rozbój w biały dzień, bo oni mają kasę za każdego klienta, a tobie nic nie pozostaje dlatego kontaktuj się bezpośrednio z bankami lub firmami, z którymi chcesz współpracować inaczej puszczą Cię z torbami - znam to z autopsji, a nie żali internetowych..

12.2.2015 no płacenie tylko za nowego klienta to przegięcie. Pomijam już fakt, że taki provident udzielił kilka milionów pożyczek, a ludzie korzystający zazwyczaj wracają więc nowych klientów to nie wiem gdzie znajdziesz, a jeśli już to niewielki odsetek.

12.2.2015 Przede wszystkim rozpoczynając współpracę należy sprawdzić warunki. Jeśli są krzywdzące dla ciebie to darujesz sobie i szukasz innych partnerów, zawsze wybiera się nie takich co płacą najwięcej, ale takich, którzy płacą za sprzedaż bez znaczenia czy klient jest blondynem czy brunetem - bo takie działanie marketingowców tych firm to po prostu żenada przez duże Ż.

12.2.2015 a co sądzicie o comperialead znalazłem i wygląda to całkiem całkiem

12.2.2015 jeśli chodzi o samo narzędzie comperialead ilość produktów, dodatków itp to równych sobie nie mają - pod tym względem wypadają rewelacyjnie, naprawdę dobrze ktoś tym zarządza ale jest coś za coś, kiepskie stawki.

12.2.2015 ehh to teraz już wiem, dlaczego z wypełnionych 10 wniosków providenta nie zaakceptowano żadnego, porażka.

12.2.2015 nie wiesz przecież jaka jest przyczyna odmowy, może po prostu wnioski zostały wypełnione przez osoby, które mają szans na pożyczkę, a takich uwierz mi jest multum dzisiaj. Faktem jest, że płacenie tylko za nowych klientów to żart..

12.2.2015 a ja mam pytanie jak kształtują się stawki za załatwienie dla banku takiego klienta to są stałe stawki czy procentowo jak to wygląda w praktyce?

12.2.2015 Witam są różne modele: - stała stawka za klienta np. 50 zł - procent za udzielenie kredytu. Zazwyczaj są to dwa modele, ogólnie stawki zależne są od rodzaju kredytów np. za hipoteczny jest to 0,.. za gotówkowy 1.5%

12.2.2015 comperialead ma niskie stawki, bo nad tym programem pracuje naprawdę masa dobrych fachowców i muszą na to zarobić. Ich produkty to produkty premium jeśli miałbym porównać je np. do tragicznego programu partnerskiego bankier.pl - ODRADZAM. Mało tego otrzymujesz te wszystkie produkty bezpłatnie, dla biura kredytowego nie ma lepszego narzędzia. Wynajmujesz lokal rejestrujesz się bezpłatnie w comperialead i prowadzisz biznes.

15.2.2015 Proszę jeszcze o cierpliwość, za kilka dni zostanie utworzony nowy dział, który pomorze w zarabianiu na kredytach oraz kilka cennych informacji, włącznie z tym jak realnie ( sprawdzone przeze mnie osobiście ) uzyskać kwotę wolną od podatku 40,000 zł rocznie. Ale wszystko w swoim czasie, na pewno warto odwiedzać codziennie serwis. Pozdrawiam Właściciel.