Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Jak przechytrzyc bik

8.2.2015 Witam od dłuższego czasu zastanawiam się nad rozwiązaniem swoich problemów związanych z BIK, umieszczono mnie w bazie i zablokowano na najbliższe 4 lata, mogę zapomnieć o jakimkolwiek kredycie tak, przynajmniej twierdzą w banku. Punktów z tego co wiem mam poniżej 300 opóźnienia były po 2 miesiące z tytułu kredytów. Nie chcę się poddawać i szukam cały czas rozwiązania może ktoś tutaj wymyśli. Historii mam spapraną w PKO.

google twitter facebook

Odpowiedz

Najnowsze tematykarta platnicza jestem w bikczy karta sparkasse to karta debetowanumer rachunku do providentaprovident jakie dokumentydebet w banku pocztowymudziele pozyczki prywatnej szybko i bez sprawdzaniaw jakim banku kredyt na rente socjalnapomoge finansowo zadluzonej rodziniepomoge finansowo rodzinie

8.2.2015 Jedynym rozwiązaniem jest załatwienie rat. Musisz znaleźć sklep, w którym dostaniesz weź coś na minimalny okres np. 6 miesięcy. Po spłacie weź kolejne dwa na 6 miesięcy i w między czasie wnioskuj o kartę kredytową, którą terminowo spłacasz nie pozbywając się jej. Po 12 mc powinieneś odzyskać możliwość zaciągania kredytów. Zdaje sobie sprawę, że nie jest łatwo dostać dzisiaj nawet coś na raty ale w sklepach, które obsługuje Credit Agricole lub Getin powinno się udać.

8.2.2015 Jest też inna możliwość. Udaj się do banków z prośba o kartę kredytową np. z limitem 1000 zł jeśli pracujesz to powinno przejść, bo banki dla tych kwot nie zawsze weryfikują klientów - nie mają takiego obowiązku.

18.10.2015 Jak trafisz do BIK to jesteś tam 5 lat można jedynie pobrać inne produkty jak raty, aby poprawić punktacje w BIK.