Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Jak dostac kredyt w banku bgz

4.1.2015 Witam z koleżanką planujemy wyjazd na stałe do UK mamy po 19 lat ale potrzebujemy 10,000 zł na kaucje oraz wynajem mieszkania na 3 miesiące w tym czasie będziemy szukać pracy. Rodzice pieniędzy nie mają więc musimy zdobyć je same, jak zrobić aby otrzymać kredyt w banku, czy jeśli będę dostawać pieniądze na konto to udzielą mi pożyczki? Dostaje z avon itd niewielkie kwoty ale nic na umowę o pracę jak to zrobić?

google twitter facebook

Odpowiedz

Podobne tematyczy moge dostac kredyt gotowkowy pracujac za granicajaki kredyt dostane jak dostac kredyt bedac zadluzonymjak dostac pomoc z banku zywnosciw jakim banku najszybciej dostane debetjak dostac kredyt w hsbc ukGdzie moge dostac pozyczke 20000 dajac zabezpieczeniemajac tylko dochody z opieki spolecznej gdzie dostac kredyt lub pozyczkew jakim banku jest wymagany njnizszy staz pracy aby dostac kredyt gotowkowy

4.1.2015 Plan brzmi jak sielanka ale to nie przejdzie dziewczyny! Nawet jak założycie konta w banku to i tak musicie otrzymywać minimum 6 miesięcy wpływy - i tu uwaga z tytuły wpłaty ( nawet sama możesz przelać gotówkę ale jako tytuł przelewu wpisz - wynagrodzenie IX 2009, i na tej podstawie możesz starać się o kredyt lub debet.. Ale bez historii rachunku konta czarno widzę, jeszcze w tym wieku bez zarobków :)

4.1.2015 Naturalnie to tylko przykład ale tak dużo osób robi pracując na czarno lub na jakieś umowy o dzieło bo mają problem z kredytami, a przecież pracują.