Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Ing odmowa banku odnosnie kredytu brak historii w biku

4.1.2015 Witam czy to prawda, że lepiej mieć kiepską historię kredytową niż nie mieć jej w cale ? Tak mnie powiedzieli w ING co mam zrobic

google twitter facebook

Odpowiedz

Podobne tematyOdmowa leasingu co sie dzieje?odmowa kredytu inna niz bik

4.1.2015 lepiej upewnij się czy to faktycznie prawda. Ludzie z reguły wymyślają bzdury a może nawet i celowo :( To fakt, lepiej mieć wyrobiona historię kredytową od nie posiadania jej w cale.. Sama jestem ciekaw czy się uda, czekam na informacje bo sama jestem w bik i próbuje coś wykombinować raz nawet udało mi się prawie załatwić kredyt a mam już z mężem mieszkaniowy do biku dostałam się nie płacąc za karte kredytową na czas, gdybym wiedziała że za tak niskie kwoty też się tam trafia nie utrudniłabym sobie życia..

4.1.2015 PRZYKRO MI ALE TO CO PAN NAPISAŁ TO JEST NIEPRAWDA. ALBO JEST PAN TAK NAIWNY ALBO.....JEŻELI JEST OSOBA W BIK ANI LUKAS NIE DA ANI PKO...ITD.....ŻADEN PRACOWNIK BANKU NIE SPRAWDZA,ŻE TERAZ TERMINOWO SPŁACANE SĄ KREDYTY. JEST SIĘ W BIK I KONIEC ! ! ! PRZYNAJMNIEJ PRZEZ 10 LAT ZADNEGO KREDYTU BANKOWEGO.

6.7.2015 Witaj znam temat odmowy udzielania rat, bo walczyłem z zakupem roweru na raty przez miesiąc. Próbowałem w sklepach stacjonarnych oraz allegro czyli raty PayU i wszędzie odmowa. Przeszło tylko w jednym, który jest obsługiwany przez bank Credit Agricole. Nie wiem może to akurat ja miałem szczęście ale dużo ludzi również poleca na tym forum ten bank osobom z czystym BIK.