Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl
Niezależny serwis pożyczkowy

Hapi przesuniecie raty

#1 @anonim Witam co w sytuacji gdy nie mam na miesięczną ratę, nie chcę trafić do żadnej bazy.

odpowiedz
#2 @anonim
Wszystko zależy na jaki okres zaciągnąłeś pożyczkę, jeśli na okres minimum 6 miesięcy to nie masz co się martwić ponieważ masz do tego prawo. Ilość przesunięć raty w firmie Hapi zależy od okresu na jaki została udzielona pożyczka. Przesuniecie następuje o 1 miesiąc czyli jak miałeś pożyczkę na okres 6 miesięcy to po przesunięciu masz 7 miesięcy, ale nadal jest to 6 rat miesięcznych. Ważne: z przesunięcia raty mogą skorzystać wyłącznie osoby, które spłaciły minimum 3 raty, czyli od czwartej raty w pożyczce na okres minimum 6 miesięcy, o przesunięciu trzeba poinformować firmę hapi do 3 dni przed terminem raty. Stosownie do okresu otrzymujemy bezpłatne przesunięcia rat:

- od 6 miesięcy do 11 miesięcy: 1 Przesunięcie
- od 12 miesięcy do 17 miesięcy: 2 Przesunięcia
- od 18 miesięcy do 23 miesięcy: 3 Przesunięcia
- od 24 miesięcy: 4 Przesunięcia
odpowiedz
#3 @anonim
Ciekawe rozwiązanie nie wiedziałem, że takie rozwiązanie w ogóle istnieje. Czy dotyczy to wyłącznie pożyczek w firmie Hapi czy to powszechna procedura. Mam jeszcze pytanie odnośnie kwot czy przesunięcie raty dotyczy każdej kwoty i jest różne tylko dla okresu pożyczki?
odpowiedz
#4 @anonim
Dotyczy każdej kwoty od 1500 zł do 7500 zł. Na chwilę obecną taką usługę oferuję jedynie Hapi pożyczki.
odpowiedz
#5 @anonim
Provident pożyczki na pewno nie oferują, bo jak się spóźniasz z ratą to doliczają do kosztów pożyczki 15 zł za każdy kontakt telefoniczny lub listowny informujący o spłacie raty.
odpowiedz
Dodaj post w tym wątku.
Napisz post:
E-mail:
Na adres email otrzymasz powiadomienia o nowych postach w tym wątku.
Imię:
Polityka prywatności Regulamin Kontakt