Pożyczka bez zaświadczeń

1. 25.10.2014, 17:25:55 Anonim Witam czy są jakieś osoby na forum które korzystały z pożyczek euro providus? Szukam opinii na temat tej firmy jak na razie znalazłem tylko że są z Częstochowy.

2. 25.10.2014, 17:28:35 Anonim W Częstochowie mają swój oddział, w innych miastach zresztą też. Co chcesz o nich wiedzieć? Odpowiednik Bociana, Providenta itp. A opinie jak zawsze wiesz co podpisujesz więc jak spłacasz terminowo to problemów nie ma. Nie muszę mówić, że to są drogie pożyczki bo to oczywiste ale korzystają z nich ludzie, którzy nie mogą dostać kredytu w banku.

3. 25.10.2014, 17:29:26 Anonim Najlepiej do nich zadzwonić bo nie mają nigdzie napisane ile wyniesie zwrot. Infolinia 660-111-444

4. 3.5.2017, 08:31:11 Daniel Najlepiej z providusa pieniędzy nie pożyczać.To jest lichwa nad lichwami i to legalna.Pożyczasz 600 zł.a do oddania masz 1500zł.Pieniądze rozejdą ci się szybko a potem ty przez pól roku albo i dłużej spłacasz i utrzymujesz tę cała hałastrę która tym rozporządza.Płacisz,płacisz i końca nie widać.Pożyczki już dawno nie ma a ty wciąż płacisz..Poczytaj w internecie jak bogato z tej lichwy żyje kierownictwo tejże firmy.Stać ich na wszystko na eleganckie nowe samochody,podróże,premie i to wszystko z horrendalnych odsetek.Niby wiemy co podpisujemy ale ta papierkowa robota w domu klienta trwa tak szybko że nawet nie wiesz co podpisujesz..A najgorszą rzeczą jest dobieranie nowych pożyczek gdy kończy się ta starsza do czego usilnie namawiają przedstawiciele wtedy to jest gwóżdż do trumny.Jesteś finansowo załatwiony na maxa i ciężko potem wyjść z długów.

4.1. 3.5.2017, 11:09:01 mateusz Witaj
nie zamierzam nikogo bronić, ale fakt jest taki, że to co robi kierownictwo i czym jeździ to ich prywatna sprawa. Nie można zachowywać się idiota czyli wziąć pożyczkę na warunkach określonych w umowie, a później pisać polskie klasyki typu "wszyscy kradną" itd.. To ty potrzebujesz pieniędzy, a nie ta firma. Rozumiem drugą stronę medalu, że jest sytuacja bez wyjścia i klient po prostu potrzebuje tej pożyczki, tylko to nie jest wina firmy, która jej udziela.

Firma działa zgodnie z polskim prawem ( ustawa o kredycie konsumenckim dopuszcza prowizję roczną nieprzekraczającą wysokość pożyczki (30%), do tego dochodzi prowizja jednorazowa (25%) plus oprocentowanie 4 x stopa lombardowa = 10%.)

Zażalenia można mieć do prawa, a nie firmy, która zgodnie z prawem działa. Co do namawiania na pożyczkę to jest rola pracownika, tak jak idziesz do salonu samochodowego, tylko inny produkt. Ogólnie forum ma służyć pomocą, a nie wyżalaniu, ponieważ nic to nie wnosi, wręcz przeciwnie. Natomiast jeżeli dana firma faktycznie działa niezgodnie z prawem to informacja taka na forum jest wręcz pożądana. Miłego dnia.

5. 3.5.2017, 12:48:33 Daniel Ja trochę żałuję że dałem się namówić na wzięcie pożyczki a potem jeszcze dobranie to był poważny błąd...(Kwota 700 zł + 400 dobrane po 3 miesiącach).Wzięta i dobrana w tamtym roku jesienią ma swoje konsekwencje do dzisiaj.( od pół roku spłacam same odsetki )A mamy już Maj.Trochę to nieuczciwe że owe odsetki są narzucane do maximum w górnych granicach na jakie pozwala prawo.Szczęście w tym wszystkim jest takie że pozostało jeszcze kilka tygodni tej lichwy do oddania.I było to ostatni raz kiedy z takich firm pożyczyłem jakiekolwiek pieniądze.

5.1. 3.5.2017, 14:06:38 mateusz szczęście w nieszczęściu:) Nauczka na przyszłość na szczęście nie tak kosztowna jak u innych osób. Co mają powiedzieć ludzie, którzy pozaciągali jakieś lichwy nie do spłacania pod zastaw domu? To jest dopiero dramat, przy tym pożyczka z euro providus to szczegół..

Swoją drogą jestem ciekaw co skłoniło Ciebie do skorzystania z pożyczki euro providus skoro piszesz, że udzielają pożyczek po maksymalnych kosztach. Nie sprawdzają KRD? Czy po prostu pożyczka do domu - gotówka? Ogólnie pożyczki z dostawą do domu to strasznie droga opcja z uwagi na przedstawiciela firmy, pracownika. Jak już brać to online wtedy jest taniej, przynajmniej w większości firm.

akceptuję regulamin.