Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Euro bank kontakt telefoniczny

20.4.2015 Witam mam pytanie odnośnie kredytów w eurobanku, ponieważ jestem ich klientem od 5 lat. Miałem już jedną pożyczkę, którą spłaciłem terminowo. Obecnie chciałbym zaciągnąć kolejną, czasy takie że trzeba liczyć każdy grosz i nie wiem czy w innym banku nie otrzymam korzystniejszej pożyczki. Potrzebuje 5000 zł. na 24 miesiące.

google twitter facebook

Odpowiedz

Podobne tematyeurobank wasze opiniekredyt gotowkowy eurobank eurobank czy alior bank ktory lepszyeurobank konsolidacja kredytugetin bank czy eurobankwww hipoteka eurobank pldepartament kredytow trudnych eurobankeurocent bankwww eurobank pl karta kredytowa logowanie

20.4.2015 Jako stały klient w dodatku z dobrą historią nie tylko w BIK ale również w swoim banku w tym przypadku: EUROBANK, możesz negocjować koszty pożyczki i jest to normalne, uwzględnione przez bank. Czy będzie taniej w innym banku, wg. oprocentowania TAK ale oprocentowanie to nie wszystko, ponieważ do tego dojdzie prowizja i już np. reklamowy alior bank 5% nie wygląda tak różowo, tutaj masz porównanie dla 5000 zł na okres 24 miesięcy: http://kredyt-gotowkowy-kalkulator.pl/mc/5000-24

20.4.2015 hmm czyli eurobank nie wygląda źle na tle innych kredytów gotówkowych jestem ciekaw ile mogę zbić tego oprocentowania proszę o rady, żeby nie zrobić z siebie idioty.

20.4.2015 stałe oprocentowanie w przypadku kredytu gotówkowego w eurobanku nie pozwala na negocjacje, natomiast prowizja za udzielenie kredytu to klasyczne widełki OD - DO i tutaj masz pole manewru.

20.4.2015 Jak masz konto, a pewnie tak i nie wiem czy kartę kredytową to prowizja może wynieść nawet 0% wtedy kredyt wyszedłby naprawdę tanio. Druga strona to, że negocjowanie prowizji raczej jest dla większych kwot jednak warto spróbować. Nie zapomnij napisać co udało się załatwić.