Pożyczka bez zaświadczeń

1. 9.2.2015, 14:44:33 Anonim Witam mam pytanie czy oferowane przez banki konta osobiste są faktycznie darmowe? Musze liczyć jak większość każdą złotówkę i nie chcę aby później okazało się, że muszę płacić za użytkowanie konta bankowego.

2. 9.2.2015, 14:46:08 Anonim Nie wiem, dlaczego większość nie traktuje banku jak sklepu, który sprzedaje swoje produkty tylko zamiast chleba i mleka sprzedaje produkty finansowe min. konta bankowe, obsługiwane przez ludzie, którzy również chcą otrzymać wypłatę, a żeby do tego doszło to bank musi zarobić pieniądze.

3. 9.2.2015, 14:54:27 Anonim Witaj Kiedyś zamierzałem zrobić porównanie 20 rachunków bankowych, z czego połowa to tzw. darmowe konta, które w ogóle darmowymi kontami nie są. Przede wszystkim należy zdefiniować co rozumiem poprzez darmowe konto, zapewne brak opłaty miesięcznej za prowadzenie - jeśli tak, to konta takie istnieją, są pod tym względem 100% darmowe jednak opłaty dodatkowe, a zapewniam że w przyszłości skorzystasz z niejednej płatnej usługi są bardzo różnorodne zależne od typu konta jak i banku. Od przewalutowania do wszelkich zaświadczeń różnicę mogą wynosić nawet 100 zł. Podobnie z kartami do tych kont, często możemy dużo zyskać lub nie zyskać nic, nawet dopłacając, dlatego przede wszystkim trzeba zastanowić się nad usługami dodatkowymi, bo to że bank pobierze 5 zł miesięcznie za obsługę to żadna opłata jeśli w zamian za to otrzymamy kartę, która zapewni nam np. zniżkę 20% do kina, z którego jeśli często korzystamy to możemy zaoszczędzić kilkaset złotych rocznie. Dlatego sprawdź przede wszystkim karty do konta jakie mają programy rabatowe.

akceptuję regulamin.