Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Czy w biedronce mozna kupowac na raty

16.2.2015 Dzień dobry mam pytanie, bo chciałbym kupić laptopa w biedronce jednak interesuje mnie wyłącznie zakup na raty czy jest taka możliwość w sklepie? Jeśli nie można bezpośrednio to jest jakieś biuro, które obsługuje raty biedronka?

google twitter facebook

Odpowiedz

Najnowsze tematykarta platnicza jestem w bikczy karta sparkasse to karta debetowanumer rachunku do providentaprovident jakie dokumentydebet w banku pocztowymudziele pozyczki prywatnej szybko i bez sprawdzaniaw jakim banku kredyt na rente socjalnapomoge finansowo zadluzonej rodziniepomoge finansowo rodzinie

16.2.2015 Witam nie ma takiej możliwości! Pomijam już fakt, że nie widzę sensu zakupu sprzętu w takim sklepie sieciowym, do którego wpada najgorszy towar. Nie lepiej poszukać w necie? Raty online bez problemu w każdym sklepie internetowym.

16.2.2015 Raty w biedronce będą wprowadzone można znaleźć taką informacje chyba nawet na ich oficjalnej stronie ciekawe z jakim bankiem podpiszą współpracę znając życie to z sygma bank. Wracając do tematu - obecnie takiej możliwości nie ma, podobnie jak poprzednik odradzam zakup sprzętu w sklepach sieciowych, a już na pewno w marketach spożywczach.

20.11.2015 Witam czy coś wiadomo na temat rat w Biedronce. Czy można zrobić większe zakupu u nich na raty? Jeśli tak to jaki bank lub firma będzie udzielać rat w biedronce, a może sam sklep?