Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Czy mozna wziasc kredyt gdy sie ma komornika

19.4.2015 Witam Jeśli posiadam komornika, która zabiera mi część pensji to jest jakaś szansa na otrzymanie kredytu w banku?

google twitter facebook

Odpowiedz

Podobne tematypozyczka w oakam ile mozna pozyczycpo jakim czasie mozna dobrac pozyczka w providenciekredyt gotowkowy w niemczech gdzie mozna wziascpozyczka dla bezrobotnych gdzie mozna dostacczy mozna wziasc kredyt hipoteczny bedac w bikczy mozna uzyskac kredyt na swiadczenie rodzinneczy mozna dobrac kredyt pod hipoteke w banku pkow jakim banku mozna zrealizowac czek z banku barclaysczy mozna wziac kredyt na dom jesli sie ma dlug u komornika

19.4.2015 Witam Niestety zajęcie komornicze na wynagrodzenie całkowicie uniemożliwia otrzymanie bankowego produktu kredytowego w przeciwieństwie do jednorazowego zajęcia komorniczego, które jeśli zostało spłacone nie przekreśla otrzymania kredytu. Coraz więcej firm udzielających pożyczek pozabankowych nie obsługuje klientów z zajęciem komorniczym na dochodach.

19.4.2015 Mając zajęcie komornicze na wynagrodzenie dla banku nie posiadasz zdolności. Nie dostaniesz żadnego kredytu natomiast odnośnie pożyczek to nie mam pojęcia.

19.4.2015 A w Skoku? Ktoś dostał kredyt mimo komornika?

19.4.2015 Nie ma takiej możliwości również w Skokach.