Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Czy moge dostac kredyt nie majac pracy

4.1.2015 Witam szukam kredytu i znalazłem firmę na olx a właściwie pośrednika który twierdzi ze pomoze mi w zalatwieniu kredytu 10,000 zł bez zaswiadczenia o dochodach. Nie mam zaufania do ludzi bo zostałem już tyle razy oszukany wiec i teraz sceptycznie do tego podchodze czy takie kredyty istnieja?

google twitter facebook

Odpowiedz

Podobne tematydochod moj wynosi 450 zl czy moge wziac kredyt 30x0czy moge dostac drugi kredytczy moge dostac kredyt gotowkowy pracujac za granicaczy moge wziac kredyt gdy mam umowe na czas okreslonymam pozyczke w providencie czy moge wziasc nastepnaczy moge wziac kredyt po zamknieciu firmymam komornika ijestem w bik u czy moge zalozyc konto debetoweczy bedac na stazu moge wziasc pozyczkegdzie moge wziasc pozyczke jak mam komornika

4.1.2015 A w jaki sposób chce ta firma udzielić kredytu? Z własnej kieszeni, a może wezmą kredyt dla swojego klienta.. Bądźmy poważni. Przed pożyczkami pozabankowymi na zabezpieczenie pod zastaw np. mieszkania nie zamierzam się wypowiadać, bo stracisz mieszkanie - to nie podlega dalszej dyskusji. Naturalnie w majestacie prawa - jakbyś się łudził, że je odzyskasz. Nie odzyskasz. Pożyczki bankowe czyli kredyty, bez dochodu nie dostaniesz nawet karty kredytowe 500 zł, a na tym produkcie bank zarabia najwięcej. Pożyczki pozabankowe bez zabezpieczenia. Bez dochodów chwilówki, biorąc stopniowo dojdziesz maksymalnie do 3500 zł i taką kwotę możesz otrzymać bez zaświadczeń. Firma Provident udziela pożyczek do 2000 zł na oświadczenie o dochodach. Firmy takie jak zaimo oraz zaplo również udzielają na konto pożyczek bez zaświadczeń do kilku tysięcy jednak są bardzo drogie - dużo droższe od providenta na konto. Innych pożyczek na terenie RP nie ma.

4.1.2015 Dziękuje za szczerą odpowiedź, daje sobie spokój z tą firmą.

4.1.2015 ŻADEN BANK W POLSCE NIE UDZIELI KREDYTU BEZ DOCHODÓW. BIK - CZYLI TĄ CAŁĄ HISTORIĘ MOŻNA JESZCZE OBEJŚĆ OFERUJĄC ZABEZPIECZENIE LUB PORĘCZENIE OSÓB TRZECICH. NIC INNEGO NIE WYMYŚLISZ.