Pożyczka bez zaświadczeń

1. 9.2.2015, 18:55:23 Anonim Witam wyczytałem na forum, że nie tylko liczy się dla BIK czy terminowo spłacamy swoje zobowiązania, ale również istotne są inne czynniki na podstawie których budują nasz scoring, a od niego przecież zależy decyzja kredytowa problem w tym, że nigdzie nie mogę znaleźć tych czynników dodatkowych podobno mogą obniżyć punktację tak, że nie dostaniemy kredytu w banku mimo terminowo spłacanych wcześniej zobowiązań, czy to jest prawdą?

2. 9.2.2015, 18:57:58 Anonim To jest nieprawda, czynniki to po prostu dodatek ale nie są one głównym wyznacznikiem, na podstawie którego tworzona jest punktacja BIK. Podstawa to czy terminowo regulujemy nasze zobowiązania finansowe. Czynniki dodatkowe to: - stan cywilny - okres zatrudnienia wcześniej - okres zatrudnienia obecnie - miejsce zamieszkania ( rodzaj dzielnicy ) - wykształcenie - zawód - nieruchomości

3. 9.2.2015, 19:11:39 Anonim To nie wszystko, do obliczenia punktacji BIK brane są jeszcze pod uwagę takie czynniki: - czy posiadasz ubezpieczenie na życie. - czy posiadasz telefon na abonament. - czy posiadasz samochód. - jak długo jesteś zameldowany pod ostatnim adresem. - osoby na utrzymaniu.

akceptuję regulamin.