Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Chamskie zachowanie pracownika provident

Postów: 3

Temat utworzono: 9.7.2015

Najnowszy post: 14.12.2015

9.7.2015 ,15:40:50

Witam mam pożyczkę w Providencie i jest obecnie problem ze spłatą, wcześniej wszelkie zobowiązania wobec tej firmy spłacałem terminowo jednak obecnie przez pewne zdarzenie nie mogłem zapłacić raty jednak to nie jest powód wg. mnie do chamskiego zachowania pracownika z jakim się spotkałem po odebraniu telefonu. Czy jest na to jakiś sposób, nie można tak traktować ludzi, co zrobić w takiej sytuacji, wiem że zalegam i to daje pracownikowi providenta poczucie bezkarności.

Anonim
9.7.2015 ,15:43:52

Jest to zakłócanie miru domowego, to przestępstwo. Nie musisz i nie powinieneś słuchać takiego zachowania. Trzeba powiedzieć konkretnie, że prosisz o zmianę pracownika i się rozłączasz. Provident to firma, która idzie na rękę klientom i dla Ciebie wyjątku nie zrobi, więc bez obaw znajdziesz wspólne rozwiązanie. Wiem, że nic nie usprawiedliwia chamskiego zachowania, ale tam też pracują ludzie i wierz mi na słowo pod straszną presją kierownictwa, że muszą egzekwować raty, a że oni też często spotykają się z brakiem poszanowania swoich praw to w ten sposób odreagowują.

Anonim
14.12.2015 ,21:25:56

Witam jak się skończyła ta sprawa z zachowaniem pracownika Provident bo jestem ciekaw? Mam podobny problem z inną firmą pozabankową, a właściwie z jej chamskim pracownikiem.

Anonim
google twitter facebook
Dodajesz nowy post