Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Biuro kredytowe janosik szczecin ul krzywoustego

2.1.2015 Mój problem polega na nie na wysokości dochodów ale na ich źródle, ponieważ dostaje co miesiącu duży przelew ale bez informacji czy jest to wypłata lub wynagrodzenie. Nie posiadam również umowy o pracę więc wg. banku nie mam dochodów czy to jest normalne?

google twitter facebook

Odpowiedz

Podobne tematybiuro kredytowe lublin ul zamojska 10biuro kredytowe jelenia gora ulica solna 5biuro kredytowe w gubinieBIK BIURO INFORMACJI KREDYTOWEJbiura kredytowe kwidzynbiuro kredytowe zagiel w wagrowcuaga biuro kredytowe 40 027 katowice francuska 35 114biuro kredytowe renpolbiuro kredytowe police ul grzybowa

2.1.2015 no z tym będzie problem, miałam podobną sytuację i co najlepsze miałam duże wpływy na konto ale nie z tytułu wpłaty i bank powiedział, ze nie pożyczy nawet złotówki, ja mam otwarte dwa konta w różnych bankach, z obu mam karty kredytowe z limitem do 3 tysięcy złotych, ( obie na zasadzie, że po wyjęciu pieniędzy muszę wpłacić je na konto w ciągu 30 dni ) z pierwszej wyciągam gotówkę pierwszego a z drugiej 28 i wpłacam z jednej na drugą w rezultacie dysponuje kwotą 3 tysięcy złotych bez żadnych odsetek itp. Polka potrafi :)