Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Biuro kredytowe czy sie oplaca

8.2.2015 Witam zastanawiam się nad otwarciem biura kredytowego, nie mam dużego kapitału częściowo chce pozyskać z pośrednika na wystrój biura, pytanie czy to dobry interes miasto 100 tyś mieszkańców na zachodzie Polski.

google twitter facebook

Odpowiedz

Podobne tematybiuro kredytowe lublin ul zamojska 10biuro kredytowe jelenia gora ulica solna 5biuro kredytowe w gubinieBIK BIURO INFORMACJI KREDYTOWEJbiura kredytowe kwidzynbiuro kredytowe zagiel w wagrowcuaga biuro kredytowe 40 027 katowice francuska 35 114biuro kredytowe renpolbiuro kredytowe police ul grzybowa

8.2.2015 dlaczego nie podajesz miasta? przede wszystkim musisz wiedzieć, że do biur rachunkowych przychodzą osoby, które nie mogą dostać kredytu w banku. Klienci zamożni dostają bezpośrednie oferty w banku na warunkach jakich im nie zapewnisz. Przed otwarciem biura rachunkowego należy nawiązać znajomości z pracownikami banków głównych oddziałów w twoim mieście, a to po to żeby określić jaki bank przyjmie opóźnienia w spłatach kredytu, jaki bank da określony kredyt bez zaświadczeń, a jaki załatwi z zabezpieczeniem mimo kiepskiego BIK itp musisz po prostu wiedzieć jaki wniosek puścić jak przyjdzie klient inaczej skuteczność będzie zerowa, a ty nic nie zarobisz.

8.2.2015 Witaj prowadziłem biuro kredytowe i nie jest to prosta sprawa, jak wspomniano wyżej musisz załatwić kredyty dla trudnych klientów jest to trudne ale do zrobienia, jest jeszcze jedna rzecz, o której nie wspomniano kredyty dla Polaków pracujących za granicą. W 2015 roku to jest target banków, bo rodacy na ojczyźnie mają kredyt albo mieli i spłacają go komornikowi :) Takie są realia.

8.2.2015 znam firmę w Krakowie, które specjalizuje się wyłącznie w kredytach na zarobki zagraniczne i nieźle prosperuję. Kraków wiadomo duże miasto ale akurat w tej kwestii wielkość miasta jest bez znaczenia, bo umawiasz się z klientem. Reasumując jeśli ma być to biuro zdalne, jesteś mobilna i nawiążesz kontakty z bankami, a pieniądze pozyskane z funduszu przeznaczysz na reklamę, a nie w ładne meble to masz szansę. Pamiętaj, że to ciężki chleb ale z drugiej strony dzisiaj nie ma łatwej branży.

8.2.2015 Witam zajmuje się kredytami od wielu lat i muszę powiedzieć, że podziwiam ludzi, którzy chcą się ładować w tak ciężki biznes jakim obecnie jest pośrednictwo kredytowe. Najlepsze lata 2008 - 2011 mamy za sobą, osoby w tych latach wzięły już kredyt i będą spłacać go jeszcze długo. Dzisiaj ludzie nie zaciągają kredytów z powodu niewystarczającej zdolności kredytowej. Otwierając biuro nastawiałbym się na konkretny produkt, a konkretnie kredyty konsolidacyjne - są obecnie na topie i tylko tego bym się trzymał.