Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Banki udzielajace pozyczek gotowkowych z obciazeniem big

11.2.2015 Witam dzisiaj byłem w biurze kredytowym które twierdzi że baza BIG ma wpływ na decyzję kredytową bo banki ją sprawdzają tak samo jak BIK czy to jest prawdą?

google twitter facebook

Odpowiedz

Podobne tematylista bankow udzielajacych kredyt gotowkowy bez bikzagraniczne banki w polsce udzielajace kredytowfirmy pozabankowe udzielajace pozyczekparabanki udzielajace kredytow dla osob ze zla historia kredytowawykaz bankow udzielajacych kredytow bez bikbank udzielajacy kredyt rencistombanki udzielajace kredyty z komornikiem katowicebanki udzielajace pozyczek dla osob pracujacych w czechach w bogtaynibanki i instytucje udzielajace pozyczek w lomzy bez bik i zaswiadczen o

11.2.2015 Też możesz założyć sobie bazę dłużników jest już ich w Polsce ponad 10 mowa o tych największych jakby każdą miał sprawdzać bank to przyznawalność kredytów spadłaby o połowę.. Bank sprawdza BIK oraz Twoje zarobki ew. zabezpieczenie to trzy czynniki decydujące o przyznaniu kredytu.

11.2.2015 Nie jest tak do końca jak piszesz, banki mogą sprawdzać klientów firmowych w BIG przed wydaniem decyzji.

11.2.2015 W przypadku działalności gospodarczej jest sprawa skomplikowana gdyż trzeba oszacować czy firma spłaci kredyt, że branża w której działa nie jest branżą wysokiego ryzyka - jest bardzo dużo czynników branych pod uwagę w przypadku firm w tym sprawdzanie dodatkowych baz jest jak najbardziej możliwe.