Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

95000 bez zaswiadczen

12.2.2015 Witam kwota konsolidacji 95000 zł mogę dać hipotekę jednak jest problem z wykazaniem dochodów na działalność wcześniej były spore ale w ciągu ostatnich miesięcy zamiast wykazywać dochód zainwestowałem w rozwój firmy przez co mam straty byłem w PKO i nie chcą udzielić co mam zrobić, a pilnie potrzebuje tych pieniędzy na towar. Mam możliwość naprawdę dużego zarobku co zrobić w takiej sytuacji.

google twitter facebook

Odpowiedz

Najnowsze tematykarta platnicza jestem w bikczy karta sparkasse to karta debetowanumer rachunku do providentaprovident jakie dokumentydebet w banku pocztowymudziele pozyczki prywatnej szybko i bez sprawdzaniaw jakim banku kredyt na rente socjalnapomoge finansowo zadluzonej rodziniepomoge finansowo rodzinie

12.2.2015 Witaj nie ma szans na kredyt jak nie wykazujesz dochodów, zwłaszcza z tytułu działalności gospodarczej.

15.4.2015 Witam czy naprawdę nie ma rozwiązania dla osób, które nie mogą z przyczyn oczywistych wykazać dochodu ale posiadają konkretne zabezpieczenie, przecież w takiej sytuacji bank może tylko zyskać, a już na pewno nie ma mowy o żadnym ryzyku.

15.4.2015 Rodzaj umowy, tytułu z jakiego otrzymujesz wynagrodzenie to inna bajka to jest Twoja sprawa i banku natomiast jakiś dochód wykazać musisz i tego nie przeskoczysz! Czy to jest umowa zlecenie itd to jest już inna kwestia i zależy od banku czy zaakceptuje jakiś dochód. Jeśli masz zabezpieczenie zapewne nieruchomość, a nie posiadasz dochodu to ją sprzedaj jak potrzebujesz pieniądze, a nie wnioskuj o kredyt - tak powiedzą Tobie w banku.

15.4.2015 Bank to nie jest skup zabezpieczeń:) Są wymogi, które trzeba spełnić i koniec - każdy przepis można różnie interpretować ale trzeba mieć podstawę do tej interpretacji.

15.4.2015 Podobną sytuację można znaleźć tutaj: http://pozyczka-bez-zaswiadczen.pl/post/pozyczka_bez_zaswiadczen_o_zatrudnieniu_i_na_dowod

15.4.2015 Przeszedłem przez to osobiście, oferowałem nawet lokatę - zgodził się znajomy na danie jako zabezpieczenie i bank odmówił. W moim przypadku wymagał stałego wynagrodzenia od kilku miesięcy. Musiałem również dostarczyć zaświadczenie o pracę.