• Post 113.8.2011, 10:37:39otwieram sklepik odzierzowy,chcialbym sprowadzac odzierz z wloch.czy moglbym dostac kredyt na zakup towaru?
  • Post 213.8.2011, 11:02:32mam pytanie.czy mozna otrzymac z waszego banku pozyczke na rozruszenie dzialalnosci.otwieram sklep odzierzowy,i chcialbym sprowadzac odzierz z wloch.i z wiazku z tym mam tego typu pytanie do waszego banku,czy mozna otrzymac u was kredyt.
  • Post 313.8.2011, 12:27:32Poza standardowymi kredytami hipotecznymi, udzielamy także kredytów: - dla nowo powstałych firm (bez stażu - staż może wynosić nawet 1 dzień), - na oświadczenie bez przedstawiania dokumentów finansowych (do 50% LTV, do 500 tyś.), - dla zawodów zaufania publicznego &; zdolność liczymy przychodowo nie patrząc na koszty, - na lokale użytkowe do 100% LTV, - na nieruchomości niestandardowe (nieruchomości komercyjne, kamienice , duże domy czy apartamenty, nieruchomości komercyjne, duże działki, pensjonaty, itp.), - na cele dowolne, operacyjne, inwestycyjne, mieszkaniowe dla osób prowadzących działalność gospodarcza lub spółek, - na mini deweloperkę (w Idea Banku do 3 mln, w Getin Noble Banku do 10 mln), - rodzina na swoim ze znacznie wyższą zdolnością niż w innych bankach (liczymy zdolność od raty obowiązującej przez pierwsze 8 lat), - pod aktywa finansowe (akcje, fundusze inwestycyjne, itp.), - ze zdolnością kredytową liczoną w oparciu o aktywa w postaci nieruchomości, - ze zdolnością oparta o przyszły dochód z najmu, - bez zabezpieczeń (do 200 tys.) - wszystkie inne niestandardowe kredyty. Zapraszam do współpracy. Katarzyna Ogórek | Asystentka kredytowa T: +48 782 996 891katarzyna.ogorek@ideabank.pl Ps. Taką ofertę dostałem na maila strony ( admin ) mam nadzieje, że Pani Katarzyna nie pogniewa się za upublicznienie wiadomości, która ma na celu pomoc naszym użytkownikom a Idea bank dostarczenie nowych klientów.
  • Post 45.5.2012, 21:17:39Potrzebuję pożyczki online bez wizyty w oddziale i bez zaświadczeń, lub debet na koncie czy jest u Was taka możliwośc?

Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.